S1

1 Core
1 GB Bellek (RAM)
10 GB Flash Depolama
100 Mbit Bant Genişliği
1 adet IP
Sınırsız Trafik
Linux Tabanlı İşletim Sistemi

$3,99

'dan başlayan fiyatlarla

Yapılandır

S2

1 Core
2 GB Bellek (RAM)
20 GB Flash Depolama
100 Mbit Bant Genişliği
1 adet IP
Sınırsız Trafik
Linux Tabanlı İşletim Sistemi

$5,99

'dan başlayan fiyatlarla

Yapılandır

S3

2 Core
3 GB Bellek (RAM)
40 GB Flash Depolama
100 Mbit Bant Genişliği
1 adet IP
Sınırsız Trafik
Linux Tabanlı İşletim Sistemi

$10,99

'dan başlayan fiyatlarla

Yapılandır

S4

2 Core
4 GB Bellek (RAM)
60 GB Flash Depolama
100 Mbit Bant Genişliği
1 adet IP
Sınırsız Trafik
Linux Tabanlı İşletim Sistemi

$12,99

'dan başlayan fiyatlarla

Yapılandır

SW3

2 Core
3 GB Bellek (RAM)
40 GB Flash Depolama
100 Mbit Bant Genişliği
1 adet IP
Sınırsız Trafik
Windows Tabanlı İşletim Sistemi

$19,99

'dan başlayan fiyatlarla

Yapılandır

SW4

2 Core
4 GB Bellek (RAM)
60 GB Flash Depolama
100 Mbit Bant Genişliği
1 adet IP
Sınırsız Trafik
Windows Tabanlı İşletim Sistemi

$24,99

'dan başlayan fiyatlarla

Yapılandır

DorukCloud ile Online Varlığınızı Buluta Taşıyın

Tüm İhtiyaçlarınızı Tek Bir Platformda Karşılayan Güncel Bulut Teknolojileri

DorukCloud

HER ŞEY BİR ARADA

İnternetteki varlığınızı oluşturmak için DorukCloud size tüm bileşenleri tek platformda sunar.

DorukCloud - Hızlı Kurulum

HIZLI KURULUM

Bulut sunucunuz, satın alımınızla birlikte dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

DorukCloud - Yedekleme

YEDEKLEME

Şirketinizin en değerli varlığı olan verilerinizi korumak "çok zor bir iş" olmamalı. 3 adımda verilerinizi yedekleyin.

DorukCloud - Esnek Kullanım

ESNEK KULLANIM

Kaynaklarınızı, dilediğiniz zaman arttırabilir; yeni bir kuruluma gerek kalmadan yönetebilirsiniz.

DorukCloud - Flash Depolama

FLASH DEPOLAMA

Tüm verileriniz, güçlü ve esnek altyapıya sahip süper hızlı Flash disklerde saklanır.

DorukCloud - %99,98 Uptime Oranı

%99,98 UPTIME ORANI

Yıl boyunca %99,98 süreklilik oranı ile çalışırız, verilerinize her zaman ulaşabilir; hiçbir zaman kesinti yaşamazsınız.

DorukCloud - Yüksek Performans

YÜKSEK PERFORMANS

Veri merkezimiz, en güncel teknolojik altyapı üzerinde hizmet vermektedir.

DorukCloud - Sınırsız Trafik

SINIRSIZ TRAFİK

Tüm bulut sunucularımızda sınırsız bant genişliği sağlanır. Böylece işiniz sekteye uğramaz, ışık hızında çalışırsınız.

Neler Sunuyoruz?

1993 yılından beri DorukNet tecrübesi ile internetteki varlığınızı oluşturmanız için tüm bileşenleri tek bir platformda sunuyoruz.

Veri Merkezi

VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ

Balmumcu (İstanbul), Avrupa Veri Merkezi (Çorlu) ve Antalya'da yer alan veri merkezlerimiz ile barındırmadan kiralamaya, yönetilebilir hizmetlerden izleme servislerine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri, uygun maliyetlerle kapsamlı biçimde sunuyoruz.

Erişim Hizmetleri

ERİŞİM HİZMETLERİ

Şirketiniz için ihtiyaç duyacağınız internet servisleri, noktadan noktaya internet veya kablosuz internet erişimi gibi tüm servisler için anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Güvenlik Hizmetleri

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik taraması, anti virüs, genel çatı koruması... DorukNet, ihtiyacınıza dönük tüm güvenlik çözümlerini, kapsamlı biçimde anahtar teslim sunuyor.

1993 yılından beri en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz.

DorukNet, alan adınızı aldıktan sonra her yıl yalnızca yenileme bedeli ödemeniz yerine; çok daha fazlasını size sunabilir. Markanızı internette büyütmek ve farkındalığınızı arttırmak için, ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Web sitenizi kesintisiz biçimde, sürekli online olarak tutmak, hızlı açılan ve güvenli bir web sitesi haline getirmek için gerekli olan barındırma servislerimizi kullanabilirsiniz. DorukNet'in kurulduğu günden beri kesintisiz olarak sunduğu Profesyonel E-Posta hizmeti, alan adınızla eşleşen bir e-posta sahibi olmanızı sağlar, üstelik çok uygun maliyetlerle ve kesinti yaşamadan kullanabilirsiniz.

Web sitenizi, hedef kitleniz için daha görünür kılmak için bir SSL sertifikası sahibi olabilirsiniz. Böylece arama motorlarında daha üst sıralarda listelenir, ziyaretçilerinizle yapacağınız kişiler bilgilerin iletişiminde şifreli bir yol kullanırsınız. Bu sayede işiniz ve markanızın itibarını yükseltebilirsiniz.

Günümüzde, büyük efor sarfederek kurduğunuz şirketiniz ve yaptığınız işlerinizin ölçeği her ne olursa olsun, internet üzerinde bir varlığınız olması gerekiyor.

Lokal olarak veya kısıtlı bir kitleye hitap ettiğiniz markanız, internet sayesinde hiç tahmin etmediğiniz sayıda ve uzaklıkta binlerce potansiyel müşteriyi size getirebilir. Potansiyel müşterileriniz, sizin gibi hizmet veren şirketleri bulmak için önce internette araştırma yapar. Bir web sitesi sahibi olarak, vermiş olduğunuz hizmetleriniz hakkında reklam yapabilir ve bunları internet üzerinden satabilirsiniz. Ölçeğiniz ne olursa olsun, sizden daha büyük şirketlerle rekabet edebilirsiniz. Mevcut müşteri kitlenize ek olarak, her zaman yeni müşteriler kazanabilirsiniz. 

Tüm bunları yapmak için devasa ücretler ödemenize gerek yok. Çok uygun maliyetlerle, saatler içerisinde markanızı internete taşıyabilirsiniz. DorukNet olarak her adımda ihtiyacınız olan hizmetleri sunuyoruz.

Uzun zamandır, hiç bir ücret ödemeden hem kendiniz hem de işleriniz için ücretsiz e-posta adresi sunan bir platform kullanıyor olabilirsiniz. Ancak sabırla büyüttüğünüz markanızı ve işinizi de size özel bir e-posta adresiyle kullanmanız oldukça önemli.

Müşterilerinize benimmarkam@ücretsizeposta.net e-posta adresinizi vermek yerine, bilgi@benimmarkam.com e-posta adresini vermek, sizi hiç beklemediğiniz bir seviyede güvenli bir seviyeye taşır. Potansiyel kitleniz, size özel bir e-posta adresi üzerinden iletişim kurmaya daha çok yatkındır. Kurumsal bir e-posta hizmetiyle birlikte, anti virüs ve anti spam gibi posta kutunuzu güvenle koruyacak ek hizmetlere, ücretsiz olarak sahip olursunuz.

DorukNet, kurulduğu günden bugüne kesintisiz olarak sunduğu Profesyonel E-Posta hizmetini, oldukça uygun maliyetlerle ve bilinen tüm e-posta istemcileriyle çalışacak şekilde sunuyor. Dilerseniz internet tarayıcınızdan da size özel e-posta kullanıcı arayüzüne erişebilirsiniz.

Elbette.

DorukNet'ten sahip olacağınız bir alan adıyla, işinizi ve markanızı dakikalar içinde kurabilirsiniz. DorukNet, yeni girişiminiz için size ilham verecek 500'ün üzerinde alan adı uzantısı sunuyor. Ayrıca size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak "Hosting Satış" ekibimiz, belge gerektirebilecek her türlü alan adı için birebir destek verebilir, tüm sorularınızı cevaplayabilir.

OV SSL PLANLARI.

OV SSL sertifikası ile web sitenizi ve müşteri verilerinizi koruyun, özgün olduğunuzu gösterin..
Planları İncele
yardım masası

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Şirketinizin ihtiyacına uygun bulut çözümleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bilgilerinizi bırakın, en kısa süre içerisinde sizi arayaylım.