Bilgi Bankası

ÖNEMLİ HATIRLATMA - Verilerinizi Taşıdınız mı?

Değerli müşterimiz,

2022 yılı başından itibaren, Paylaşımlı Hosting (Barındırma) sunucularımız üzerinde yapmış olduğumuz güncelleme ve yeni altyapıya taşıma işlemlerimiz bir süre önce tamamlandı.

Bu konuda, verilerinizin taşınmasıyla ilgili gerekli bilgilendirmeler hem yazılı hem de arama olarak yapıldı, yapılmaya devam etmektedir. Aynı zamanda +90850 277 0724 no'lu Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından tekrar hatırlatma bildirimleri de gönderilmiş, otomatik uyarı aramaları da devam etmektedir. 

Yeni kontrol paneliniz üzerinden giriş yaparak, bu adreste yer alan yönlendirmelere göre verilerinizi taşımanızı; verilerinize erişimi kaybetmemek ve hizmetlerinizde kesinti yaşamamak adına, gerekli aksiyonu almanızı önemle hatırlatırız.

Web Hosting (Web Barındırma) planlarınıza ait yeni altyapıya geçerek, tüm uygulamalarınızı ve web sitenizi en güncel versiyon uyumluluğu ve maksimum güvenlikle kullanmaya devam edebileceksiniz. Teknik detayları öğrenmek için Müşteri Hizmetleri ekibimize +90850 277 0724 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

  • 91 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?