ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Sunucularında WordPress altyapısı kullanan müşterilerimizin, eklentiler ve güvenlik konusunda bilgi sahibi olmaları için bilgi bankamızda bulunan Wordpress Güvenliği başlıklı makalemizi incelemelerini önemle hatırlatırız.

DorukNet %100 AWS S3 Uyumlu Nesne Depolama Çözümü

Yurtdışı Çözümlerine Göre Çok Daha Uygun Fiyatlarla Sahip Olun

KOLAY ERİŞİM

Size tahsis edilen Access Key ve Secret Key ile birlikte kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

SÜPER HIZLI PERFORMANS

DorukNet'in İstanbul'da yer alan veri merkezinde; verilerinize ışık hızıyla ulaşır, kesinti yaşamazsınız.

SONSUZ DEPOLAMA

DorukNet'in AWS S3 uyumlu depolama çözümünde, verilerinizin büyüklüğünün önemi yoktur.

AWS S3 API

Uyumlu tüm uygulamalarınızla kolayca entegre olur; erişim kolaylığı sağlar.

Sık sorulan sorular


DorukNet'in sunduğu AWS S3 uyumlu Nesne Depolama çözümü, DorukCloud müşterilerimizle birlikte tüm kurumsal müşterilerimizin ihtiyacına yönelik, nesne temelli depolama ihtiyaçlarını karşılayan bir bulut hizmetidir.

KVKK mevzuatına uygun şekilde, DorukNet'in İstanbul'da yer alan veri merkezinde barındırılan ve bulut tabanlı olarak müşterilerimize sunulan hizmetimiz, %100 AWS S3 API uyumlu altyapısı ile birlikte S3 uyumlu uygulamalar ve/veya kod geliştirmeleri yoluyla nesne yönetimini desteklemektedir.


S3 depolama çözümü ile nesnelere; ihtiyaç duyulması halinde hızlı erişilebilme ve bu nesneleri yönetme imkânı sağlamaktadır. Sağlık verilerini arşivleme, bilimsel veri saklama ve dijital veri koruma gibi az sıklıkla veri erişiminin olduğu çözümler için uygundur.

  1. Internet erişimi ile dış dünyaya açık biçimde erişebilirsiniz.
  2. Lokal erişim ile DorukNet'in İstanbul'da yer alan veri merkezi içerisinde sınırlı biçimde erişebilirsiniz.
  3. AWS S3 depolama çözümü ile birlikte müşterilerimize erişim URL'siyle birlikte “Access Key” ve “Secret Key” bilgileri sağlanır. Bu bilgilerle birlikte kolay erişim imkanı sağlanmaktadır. Bu erişim tam yetki anlamına gelir. Nesne depolama çözümünde, yetki dahilinde silinen veriler yedeklenmez.

Mesajınızı yazın, sizi arayalım

Hizmetlerimizle ve kampanyalarımızla ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz hizmetlerimizle ilgili sorularınız için,destek.doruk.net.tr adresi üzerinden kayıt açabilir ya da 7 gün 24 saat 0850 277 0724 no'lu Teknik Destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Buradan ileteceğiniz bildirimler yanıtlanmayacaktır.

+90