ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Sunucularında WordPress altyapısı kullanan müşterilerimizin, eklentiler ve güvenlik konusunda bilgi sahibi olmaları için bilgi bankamızda bulunan Wordpress Güvenliği başlıklı makalemizi incelemelerini önemle hatırlatırız.

Smarthost

Yüksek IP itibarı
Yüksek Gelen Kutusu Oranı

Tamamen Türkiye çıkışlı IP havuzundan gönderim
7/24 Telefon Desteği


13,80$ /ay*

Satın Al

* 3 Yıllık alımda aylık fiyat

ETRN / MX Backup

15 güne kadar e-posta saklama
Kesinti sonrası otomatik gönderim

İstanbul'da yer alan veri merkezi
7/24 Telefon Desteği


4,61$ /ay*

Satın Al

* 3 Yıllık alımda aylık fiyat

Anti Spam / Anti Virus
Gateway

Sınırsız E-Posta Taraması
Anti Spam Koruması
Anti Virus Koruması

Ücretsiz ETRN Hizmeti
7/24 Telefon Desteği

19,94$ /ay*

Satın Al

* 3 Yıllık alımda aylık fiyat

SMARTHOST

Kendi mail sunucularınızı yönetiyorsanız mail gönderimi yaparken kullandığınız IP'lerinizden dolayı mailleriniz spam kutusuna düşebilir. 
Smarthost hizmeti ile gönderdiğiniz maillerinizin alıcının spam kutusuna düşmeden güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayabilirsiniz.
Smarthost ile müşterilerinize güven verin.

ETRN MX / BACKUP

Kendi mail sunucularınızda internet kesintisi, elektrik kesintisi gibi teknik aksaklıklardan dolayı mail kaybı yaşayabilirsiniz. ETRN / MX Backup hizmeti ile mailleriniz DorukNet sunucularında biriktirilir ve kendi sunucularınız ulaşılabilir olduğu anda tüm mailleriniz size aktarılır. Böylece mail kaybı yaşamazsınız.

ANTISPAM / ANTIVIRUS GATEAWAY

Spam ve istenmeyen mailler önemli maillerinizi gözden kaçırmanıza sebep olabilir aynı zamanda günümüzde en büyük problemlerden biri olan veri hırsızlığını kolaylaştırabilir. Antispam / Antivirüs Gateaway hizmeti sayesinde spam mailler sizin sunucunuza gelmeden engellenir.

Smarthost ile Maillerinizde Aksama Yaşamayın

Mail Alırken ya da Gönderirken Yaşadığınız Sorunları Smarthost, ETRN / MX Backup ve Antispam Gateaway Hizmetleri ile Birlikte Çözelim

GELİŞMİŞ ANTISPAM

Spam maillerden kurtulun, gelen kutunuzu kontrol altında tutun.

YÜKSEK IP İTİBARI

DorukNet'in güçlü altyapısı sayesinde e-postalarınız, spam klasörüne düşmez, her zaman alıcısının gelen kutusunda yer alır.

KESİNTİSİZ İLETİŞİM

E-posta sunucunuzda kesinti olması halinde, Smarthost ile gelen e-postalar kaybolmaz ve biriktirilir.

GELİŞMİŞ ANTIVIRUS KORUMASI

Maillerinizi koruyun veri hırsızlığını engelleyin.

MAİLLERİNİZ KAYBOLMASIN

Sunucularınızda aksaklık olması halinde mailleriniz DorukNet sunucularında 15 güne kadar saklanır.

7/24 TEKNİK EKİP DESTEĞİ

7/24 destek sunan DorukNet'in uzman teknik ekibi tüm sorularınızda size yardımcı olmak için yanınızda.

İSTANBUL'DA VERİ MERKEZİ

Mailleriniz DorukNet'in İstanbul'un kalbinde yer alan veri merkezimizde saklanır. Böylece verileriniz yurtdışına çıkmaz

HIZLI VE KOLAY KURULUM

Tüm sistemlerle uyumlu Smarthost hizmeti ve DorukNet'in uzman teknik ekibinin desteği ile kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Mesajınızı yazın, sizi arayalım

Hizmetlerimizle ve kampanyalarımızla ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz hizmetlerimizle ilgili sorularınız için,destek.doruk.net.tr adresi üzerinden kayıt açabilir ya da 7 gün 24 saat 0850 277 0724 no'lu Teknik Destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Buradan ileteceğiniz bildirimler yanıtlanmayacaktır.

+90

Sık sorulan sorular


Yönetmekte ve kullanmakta olduğunuz email sunucunuzun mail (e-posta) gönderimlerini kesintisiz ve güvenli biçimde yapmanızı sağlar. E-posta gönderimleriniz DorukNet'in altyapısıyla gönderilir, bu sayede emailleriniz, alıcıların spam kutusuna düşmez, her zaman gelen kutusunda yer alır.

Bununla birlikte Smarthost, yalnızca gönderimlerinizi güvenli hale getirmez. Sunucunuzda yaşanabilecek kesintiler olması halinde, kesinti sırasında size gönderilen e-postaları sıraya alır, gelişmiş spam kontrolüyle spam emailleri ayıklar ve kesintinin sona ermesiyle birlikte alıcılarına iletilir.

DorukNet'in altyapısıyla sunulan Smarthost sayesinde, dünyayla iletişiminizde hiçbir kesinti yaşamazsınız.

Kendi email sunucunuza ait olan IP adresleri, ülkemizde çoğunlukla üç büyük internet servis sağlayıcı tarafından verilmektedir. Ancak bu sağlayıcılara ait IP adres havuzu, global düzeyde sürekli olarak kara listeye alınmakta ve bu nedenle bu IP adresleri üzerinden gönderilen e-postalar çoğunlukla spam olarak algılanmaktadır.

DorukNet'in altyapısıyla ve kendisine ait IP havuzu içerisinde sunulan Smarthost sayesinde; emailleriniz her zaman güvenle alıcısına teslim edilir. Kara liste kontrolleri, sürekli olarak ekibimiz tarafından kontrol edilir.

ETRN sistemi, Smarthost hizmetimizle birlikte sunulan bir çözümdür.

Email sunucunuzun kesinti yaşaması halinde, ETRN desteği sayesinde kesinti sırasında size gönderilen e-postalar sıraya alınır ve kesintinin sona ermesiyle birlikte sıraya alınan emailler, sorunsuz biçimde size iletilir.

Elbette.

DorukNet altyapısıyla sunulan Smarthost hizmeti, email sunucunuzun nerede olduğu fark etmeksizin email gönderimlerinizde ya da email alırken devreye girer. Kesintisiz bir email iletişimini garanti altına alırsınız.

adınız@markanız.com işiniz için mükemmel bir e-posta adresi.

İşinizi ya da markanızı büyütmek ve itibarını yükseltmek için doğru ve size özel bir adres ile e-posta alın, gönderin.
E-Posta Planları