Smarthost hizmetiyle tanışın. Kesintisiz e-posta gönderin ve alın.

E-postalarınızın reddedilmesini veya spam kutusuna düşmesini engellemek; aynı zamanda sunucunuzda kesinti olması halinde sorunsuzca e-posta almaya devam etmek için DorukNet altyapısıyla sunulan Smarthost hizmetini kullanın.

Gelişmiş Anti Spam

Spam maillerden kurtulun, gelen kutunuzu kontrol altında tutun.

Yüksek IP İtibarı

DorukNet'in güçlü altyapısı sayesinde e-postalarınız, spam klasörüne düşmez, her zaman alıcısının gelen kutusunda yer alır.

Kesintisiz İletişim

E-posta sunucunuzda kesinti olması halinde, Smarthost ile gelen e-postalar kaybolmaz ve biriktirilir.

Sık sorulan sorular


Yönetmekte ve kullanmakta olduğunuz email sunucunuzun mail (e-posta) gönderimlerini kesintisiz ve güvenli biçimde yapmanızı sağlar. E-posta gönderimleriniz DorukNet'in altyapısıyla gönderilir, bu sayede emailleriniz, alıcıların spam kutusuna düşmez, her zaman gelen kutusunda yer alır.

Bununla birlikte Smarthost, yalnızca gönderimlerinizi güvenli hale getirmez. Sunucunuzda yaşanabilecek kesintiler olması halinde, kesinti sırasında size gönderilen e-postaları sıraya alır, gelişmiş spam kontrolüyle spam emailleri ayıklar ve kesintinin sona ermesiyle birlikte alıcılarına iletilir.

DorukNet'in altyapısıyla sunulan Smarthost sayesinde, dünyayla iletişiminizde hiçbir kesinti yaşamazsınız.

Kendi email sunucunuza ait olan IP adresleri, ülkemizde çoğunlukla üç büyük internet servis sağlayıcı tarafından verilmektedir. Ancak bu sağlayıcılara ait IP adres havuzu, global düzeyde sürekli olarak kara listeye alınmakta ve bu nedenle bu IP adresleri üzerinden gönderilen e-postalar çoğunlukla spam olarak algılanmaktadır.

DorukNet'in altyapısıyla ve kendisine ait IP havuzu içerisinde sunulan Smarthost sayesinde; emailleriniz her zaman güvenle alıcısına teslim edilir. Kara liste kontrolleri, sürekli olarak ekibimiz tarafından kontrol edilir.

ETRN sistemi, Smarthost hizmetimizle birlikte sunulan bir çözümdür.

Email sunucunuzun kesinti yaşaması halinde, ETRN desteği sayesinde kesinti sırasında size gönderilen e-postalar sıraya alınır ve kesintinin sona ermesiyle birlikte sıraya alınan emailler, sorunsuz biçimde size iletilir.

Elbette.

DorukNet altyapısıyla sunulan Smarthost hizmeti, email sunucunuzun nerede olduğu fark etmeksizin email gönderimlerinizde ya da email alırken devreye girer. Kesintisiz bir email iletişimini garanti altına alırsınız.

Mesajınızı yazın, sizi arayalım

Hizmetlerimizle ve kampanyalarımızla ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz hizmetlerimizle ilgili sorularınız için,destek.doruk.net.tr adresi üzerinden kayıt açabilir ya da 7 gün 24 saat 0850 277 0724 no'lu Teknik Destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Buradan ileteceğiniz bildirimler yanıtlanmayacaktır.

+90

adınız@markanız.com işiniz için mükemmel bir e-posta adresi.

İşinizi ya da markanızı büyütmek ve itibarını yükseltmek için doğru ve size özel bir adres ile e-posta alın, gönderin.
E-Posta Planları

Size yardımcı olmak isteriz.

İhtiyacınız konusunda emin olamadığınız noktalar mı var? Fiyat konusunda aklınıza takılan detaylar da olabilir.
Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için bizden hizmet almak zorunda değilsiniz.