Tokenizasyon Nedir?

Tokenizasyon, hassas verilerin bir sistemden başka bir sisteme güvenli bir şekilde aktarılması için benzersiz ve rastgele bir değer ile ifade edilmesidir. Kredi kartı bilgileri, vatandaşlık numarası gibi bilgiler bir ortama kaydedilirken veya gönderilirken tokeni oluşturulur, veriler erişilemez olur ve sistemler arasında güvenli bir şekilde dolaşması sağlanır.
DorukNet tokenizasyon çözümleri hassas verilerinizi anonimleştirir ve güvenli hale getirir. Tokenizasyon çözümler büyük veri merkezlerine veya bulut ortamına uygun hale getirilebilir.

Tokenizasyon Nedir?

Tokenizasyon çözümleri ile dijital dönüşümünüze nasıl değer katabileceğimizi öğrenin

Tokenizasyon Çözümlerinin Şirketinize Sağladığı Faydalar

Tokenizasyon - PCI DSS Zorunluluğunu Azaltın

PCI DSS ZORUNLULUĞUNU AZALTIN

Verilerinizi tokenizasyon yöntemi ile koruyarak PCI DSS (Ödeme Kartları Sektörü Veri Güvenliği Standartları) ilişkin denetim ve zorunluluk maliyetlerinden tasarruf edin.

Tokenizasyon - Hassas verilerinizi Koruyun

HASSAS VERİLERİNİZİ UYGUN ŞEKİLDE KORUYUN

Dijital dönüşümlerle kişisel verilerin hem kullanımı hem de korunması zorunlu hale gelmiştir. DorukNet tokenizasyon çözümleri ile hassas verilerinizi yazılım geliştirici gereksinimi olmadan uygun şekilde koruyabilirsiniz.

Tokenizasyon - Risklerinizi Minimize Edin

RİSKLERİNİZİ MİNİMİZE EDİN

Tokenizasyon çözümlerimiz büyük veri merkezleri ve bulut ortamları için uygundur. Bulut sağlayıcıların tokenizasyon erişimleri yoktur.

yardım masası

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Şirketinizin ihtiyacına uygun bulut çözümleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bilgilerinizi bırakın, en kısa süre içerisinde sizi arayaylım.