ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Sunucularında WordPress altyapısı kullanan müşterilerimizin, eklentiler ve güvenlik konusunda bilgi sahibi olmaları için bilgi bankamızda bulunan Wordpress Güvenliği başlıklı makalemizi incelemelerini önemle hatırlatırız.

Tokenizasyon Nedir?

Tokenizasyon, hassas verilerin bir sistemden başka bir sisteme güvenli bir şekilde aktarılması için benzersiz ve rastgele bir değer ile ifade edilmesidir. Kredi kartı bilgileri, vatandaşlık numarası gibi bilgiler bir ortama kaydedilirken veya gönderilirken tokeni oluşturulur, veriler erişelemez olur ve sistemler arasında güvenli bir şekilde dolaşması sağlanır.
DorukNet tokenizasyon çözümleri hassas verilerinizi anonimleştirir ve güvenli hale getirir. Tokenizasyon çözümler büyük veri merkezlerine veya bulut ortamına uygun hale getirilebilir.

Tokenizasyon çözümleri ile dijital dönüşümünüze nasıl değer katabileceğimizi öğrenin

Tokenizasyon Çözümlerinin Şirketinize Sağladığı Faydalar

PCI DSS ZORUNLULUĞUNU AZALTIN

Verilerinizi tokenizasyon yöntemi ile koruyarak PCI DSS (Ödeme Kartları Sektörü Veri Güvenliği Standartları) ilişkin denetim ve zorunluluk maliyetlerinden tasarruf edin.

HASSAS VERİLERİNİZİ UYGUN ŞEKİLDE KORUYUN

Dijital dönüşümlerle kişisel verilerin hem kullanımı hem de korunması zorunlu hale gelmiştir. DorukNet tokenizasyon çözümleri ile hassas verilerinizi yazılım geliştirici gereksinimi olmadan uygun şekilde koruyabilirsiniz.

RİSKLERİNİZİ MİNİMİZE EDİN

Tokenizasyon çözümlerimiz büyük veri merkezleri ve bulut ortamları için uygundur. Bulut sağlayıcıların tokenizasyon erişimleri yoktur.

Mesajınızı yazın, sizi arayalım

Hizmetlerimizle ve kampanyalarımızla ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz hizmetlerimizle ilgili sorularınız için,destek.doruk.net.tr adresi üzerinden kayıt açabilir ya da 7 gün 24 saat 0850 277 0724 no'lu Teknik Destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Buradan ileteceğiniz bildirimler yanıtlanmayacaktır.

+90