ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Sunucularında WordPress altyapısı kullanan müşterilerimizin, eklentiler ve güvenlik konusunda bilgi sahibi olmaları için bilgi bankamızda bulunan Wordpress Güvenliği başlıklı makalemizi incelemelerini önemle hatırlatırız.

vCloud Powered Veri Merkezi

Türkiye'nin ilk vCloud Powered sertifikasyonuna sahip DorukCloud çözümlerini inceleyin.

KAYNAK VERİMLİLİĞİ

Kaynaklarınızı ihtiyaç duyduğunuz kadar ayarlayabildiğiniz ve yönetebildiğiniz, maksimum verim hedefleyen bilgi işlem ve depolama havuzu sağlar. 

icon

ESNEKLİK

Şirketinizin ve sistemlerinizin ihtiyaç duyduğu kaynakları, esnek biçimde ölçekleyin ve yönetin.

PERFORMANS

Nesne depolamadan flaş depolamaya kadar uygulamalarınızın performans ihtiyaçları için doğru depolama kaynaklarını, verimli biçimde performans kaybı yaşamadan kullanın.

ÖLÇEKLENDİRİLEBİLİR

Uygulamanıza özel bir kaynak ya da özel gereksinimi olan iş yüküne mi sahipsiniz? Bağımsız olarak kaynaklarınızı ihtiyacına uygun olarak dağıtabilir, performans - maliyet optimizasyonunuzu sağlayabilirsiniz.

VERİ KORUMASI

vCloud verilerinizin güvenliğini sağlamak için veri koruma, yedekleme ve kurtarma sistemlerini içerir.

HİBRİT BULUT PLATFORMU

vCloud, hibrit bulut platformunuzu kolayca oluşturmak ve yönetmek için size en hızlı ve en doğru çözümü sunar.

Şirketiniz için en uygun vCloud çözümüne DorukCloud Uzmanları ile birlikte karar verin

Dilediğiniz bulutu seçin.

Uygulamalarınızı istediğiniz gibi dağıtabilir, veri merkezinden uç nokta ya da diğer bulut ortamlarınıza geçiş yapabilirsiniz.

Uçtan uca yönetilebilir bulut ortamına sahip olun.

DorukCloud müşterileri, ihtiyaçlarına uygun olarak belirledikleri ve diledikleri zaman esnek kaynak yönetimiyle bulut ortamını değiştirdikleri çözümlerimizi, 7/24 izleyebilir ve yönetebilir.

Güvenliği önde tutun.

DorukCloud altyapısı ve kendi uygulamalarınız sayesinde, bulut ortamınızda yer alan operasyonlarınızı güvenlikle birleştirin.

VMware Tabanlı DorukCloud Teknolojisi ile İşinizi Buluta Taşıyın

WMware TABANLI TEKNOLOJİ

DorukCloud, VMware teknolojisi ile işinizi kolayca buluta taşıyor.

KOLAY VERİ TAŞIMA


VMware teknolojisi, veri kaybı ihtimali olmadan verilerinizi kolayca bulut platformuna taşımak için dizayn edilmiştir.

İŞ YÜKÜNÜZE GÖRE BULUT PLATFORMU

VMware tabanlı bulut teknolojisi ile kendi bulut platformunuzu iş yükünüze göre esnetebilirsiniz.

ESNEK YÖNETİM


DorukCloud güvenlik, bilgi işlem ve depolama kaynaklarınız dahil tüm bulut kaynaklarınızı yönetir.

ÇOK KATMANLI GÜVENLİK


DorukCloud kullanım kolaylığı, şeffaflık ve kontrol sağlamak için tüm hizmetlerde yönetilebilen öok katmanlı güvenlik sistemleri sağlar.

KOLAY YÖNETİM PANELİ


DorukCloud ekstra uzman bilgileri gerektirmeyen kullanımı kolay yönetim araçları sunar.

KULLANIMA GÖRE FİYATLANDIRMA

DorukCloud tüketime dayalı hizmet modeli ile kullandığınız kaynaklar kadar fiyanlandırılır. Böylece fiyat karmaşıklığı yaşamaz, gizli veya ek ücretler ödemezsiniz.

UYUMLULUK EKİBİ


VMware tabanlı DorukCloud bulut teknolojisine geçişinizi kolaylaştırmak için uyuyumluluk ekibi tüm ihtiyaçlarınızda destek olmaya hazırdır.

7/24 DESTEK EKİBİ

DorukCloud uzmanları 7 gün 24 saat her sorununuzda size destek olmaya hazırdır.

BİRLEŞİK YÖNETİM

WMware tabanlı DorukCloud teknolojisi veri güvenliği, veri koruma, yedekleme sistemlerinizi, paylaşımlı bulut veya özel bulut platformlarınızı tek bir sistemden yönetmenizi sağlar.

AĞ ESNEKLİĞİ

İş yükleriniz arasında tutarlı biçimde iletişim sağlayabilmeniz için benzersiz bir network esnekliğine sahiptir.

EN İYİ PERFORMANS

DorukCloud teknolojileri performans -  maliyet uyumluluğunu sağlamak için en yüksek performans ile çalışır.

Merak ettikleriniz

VMware vCloud Director sanallaştırma altyapısı ile ve ona özel sunulan yönetim paneliyle sunulan vCloud, tüm veri merkezi ihtiyaçlarınız için en verimli çözümdür.

Sanallaştırma altyapısını ve sanal ağ bağlantılarını kullanabilirsiniz. Sanal veri merkezi, DorukNet'in internet omurgasına ve sanal ağıyla entegre çalışmaktadır. Fiziksel olarak kullandığınız veri merkezinizle aynı özellikleri, vCloud ile karşılayabilirsiniz. Aynı şekilde kontrol imkanına sahip ve yönetilebilir bir yapıda kullanır; böylece bir çok maliyeti sıfırlayabilirsiniz.
İşiniz gereği veya şirketinizde çok sayıda sunucu yönetiyorsanız,
BT tedarik süreçlerinizi çok daha hızlı, basit ve verimli hale getirmek istiyorsanız,
Değişken bir sunucu kapasiteniz varsa, önden planlamaya gerek kalmadan hızlıca arttırıp azaltmak istiyorsanız, ​
BT altyapınızın sürekli güncel olmasını istiyorsanız,
İlk yatırım maliyeti sizin için önemli ve bunu karşılamak istemiyorsanız,

vCloud tam olarak size göre bir çözümdür.

Şirketiniz için gerekli bellek, işlemci gücü, depolama alanı, lisans ve internet bağlantısı ihtiyaçlarınıza göre, size özel olarak sanal veri merkeziniz tanımlanır ve kullanımınıza sunulur. Tek bir URL üzerinden tanımlanmış kullanıcı adı ve parolanızla kolay, anlaşılır yönetim paneline erişebilirsiniz.


Maliyet
İlk yatırım maliyetlerinin neredeyse tamamında avantajınız bulunmaktadır. BT donanım ihtiyaçlarınız basit ve verimli biçimde çözülebilir. 

Esnek
Fiziksel bir veri merkezine göre, anında kapasite değişimi yapabilirsiniz. Donanıma tedarik süreçleriniz sıfıra iner. Tüm uygulamalarınızı tek bir platform üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Güncel BT altyapısı
Sanal veri merkezini oluşturan, DorukNet'in sunmuş olduğu altyapı donanımı, sürekli olarak izlenen ve güncel teknolojilerle barındırılır.

Kolay Yönetim
Sanal veri merkezinizi, sunulan kontrol paneli üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Sanal sunucularınızı ve ağ bağlantı ayarlarınızı hızlıca yapabilir; dilediğiniz zaman kapasite azaltımı ve arttırımı yapabilirsiniz.

Neler Sunuyoruz?

1993 yılından beri DorukNet tecrübesi ile internetteki varlığınızı oluşturmanız için tüm bileşenleri tek bir platformda sunuyoruz.

VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ

İstanbul ve Antalya'da yer alan veri merkezlerimiz ile barındırmadan kiralamaya, yönetilebilir hizmetlerden izleme servislerine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri, uygun maliyetlerle kapsamlı biçimde sunuyoruz.

ERİŞİM HİZMETLERİ

Şirketiniz için ihtiyaç duyacağınız internet servisleri, noktadan noktaya internet veya kablosuz internet erişimi gibi tüm servisler için anahtar teslim projeler sunuyoruz.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik taraması, anti virüs, genel çatı koruması... DorukNet, ihtiyacınıza dönük tüm güvenlik çözümlerini, kapsamlı biçimde anahtar teslim sunuyor.

Mesajınızı yazın, sizi arayalım

Hizmetlerimizle ve kampanyalarımızla ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz hizmetlerimizle ilgili sorularınız için,destek.doruk.net.tr adresi üzerinden kayıt açabilir ya da 7 gün 24 saat 0850 277 0724 no'lu Teknik Destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Buradan ileteceğiniz bildirimler yanıtlanmayacaktır.

+90