Değerli müşterimiz, yeni altyapımıza geçişin tamamlanmasıyla birlikte, verilerinizi taşımanızı önemle hatırlatırız. Detaylı bilgi için bilgi bankamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettikleriniz

VMware vCloud Director sanallaştırma altyapısı ile ve ona özel sunulan yönetim paneliyle sunulan vCloud, tüm veri merkezi ihtiyaçlarınız için en verimli çözümdür.

Sanallaştırma altyapısını ve sanal ağ bağlantılarını kullanabilirsiniz. Sanal veri merkezi, DorukNet'in internet omurgasına ve sanal ağıyla entegre çalışmaktadır. Fiziksel olarak kullandığınız veri merkezinizle aynı özellikleri, vCloud ile karşılayabilirsiniz. Aynı şekilde kontrol imkanına sahip ve yönetilebilir bir yapıda kullanır; böylece bir çok maliyeti sıfırlayabilirsiniz.
İşiniz gereği veya şirketinizde çok sayıda sunucu yönetiyorsanız,
BT tedarik süreçlerinizi çok daha hızlı, basit ve verimli hale getirmek istiyorsanız,
Değişken bir sunucu kapasiteniz varsa, önden planlamaya gerek kalmadan hızlıca arttırıp azaltmak istiyorsanız, ​
BT altyapınızın sürekli güncel olmasını istiyorsanız,
İlk yatırım maliyeti sizin için önemli ve bunu karşılamak istemiyorsanız,

vCloud tam olarak size göre bir çözümdür.

Şirketiniz için gerekli bellek, işlemci gücü, depolama alanı, lisans ve internet bağlantısı ihtiyaçlarınıza göre, size özel olarak sanal veri merkeziniz tanımlanır ve kullanımınıza sunulur. Tek bir URL üzerinden tanımlanmış kullanıcı adı ve parolanızla kolay, anlaşılır yönetim paneline erişebilirsiniz.


Maliyet
İlk yatırım maliyetlerinin neredeyse tamamında avantajınız bulunmaktadır. BT donanım ihtiyaçlarınız basit ve verimli biçimde çözülebilir. 

Esnek
Fiziksel bir veri merkezine göre, anında kapasite değişimi yapabilirsiniz. Donanıma tedarik süreçleriniz sıfıra iner. Tüm uygulamalarınızı tek bir platform üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Güncel BT altyapısı
Sanal veri merkezini oluşturan, DorukNet'in sunmuş olduğu altyapı donanımı, sürekli olarak izlenen ve güncel teknolojilerle barındırılır.

Kolay Yönetim
Sanal veri merkezinizi, sunulan kontrol paneli üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Sanal sunucularınızı ve ağ bağlantı ayarlarınızı hızlıca yapabilir; dilediğiniz zaman kapasite azaltımı ve arttırımı yapabilirsiniz.

Neler Sunuyoruz?

1993 yılından beri DorukNet tecrübesi ile internetteki varlığınızı oluşturmanız için tüm bileşenleri tek bir platformda sunuyoruz.

VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ

İstanbul ve Antalya'da yer alan veri merkezlerimiz ile barındırmadan kiralamaya, yönetilebilir hizmetlerden izleme servislerine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri, uygun maliyetlerle kapsamlı biçimde sunuyoruz.

ERİŞİM HİZMETLERİ

Şirketiniz için ihtiyaç duyacağınız internet servisleri, noktadan noktaya internet veya kablosuz internet erişimi gibi tüm servisler için anahtar teslim projeler sunuyoruz.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik taraması, anti virüs, genel çatı koruması... DorukNet, ihtiyacınıza dönük tüm güvenlik çözümlerini, kapsamlı biçimde anahtar teslim sunuyor.

BİZE YAZIN
info@doruk.net.tr
7/24 Müşteri Hizmetleri
DESTEK ALIN

Mesajınızı yazın, sizi arayalım

Hizmetlerimizle ve kampanyalarımızla ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz hizmetlerimizle ilgili sorularınız için,destek.doruk.net.tr adresi üzerinden kayıt açabilir ya da 7 gün 24 saat 0850 277 0724 no'lu Teknik Destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Buradan ileteceğiniz bildirimler yanıtlanmayacaktır.

+90

Size yardımcı olmak isteriz.

İhtiyacınız konusunda emin olamadığınız noktalar mı var? Fiyat konusunda aklınıza takılan detaylar da olabilir.
Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için bizden hizmet almak zorunda değilsiniz.