İnternet Saldırılarına Karşı En Güvenilir Çözüm

İnternet üzerinden oluşabilecek tehditlere ve saldırılara karşı ağ taramanızın yapılması ve uygun çözümler ile güvenlik açıklarınızın giderilmesi şirketinizin online varlıklarını korumanız için önemlidir.
Ağ güvenliği taramanızı en doğru ve kapsamlı güvenlik açığı tarama çözümü olan Nessus altyapısı ile yapıyor ve DorukNet mühendislerinin gelişmiş raporları ile size raporluyoruz.

Ağ Taraması - Ağınız Olası Saldırılara Karşı Hazır mı? - İnternet Saldırılarına Karşı En Güvenilir Çözüm

Verimlilik ve Tasarruf

Ağ güvenliğiniz için BT altyapısı satın alma, altyapı bakımı gibi maliyetlerden kurtulun! Uzman personel istihdam etme ihtiyacınız olmadan DorukNet mühendisleri tarafından hazırlanan Ağ Güvenliği Tarama raporları ve ihtiyacınıza uygun çözümler ile güvenlik açığı sorunlarınızı engelleyin, internet tehditlerine karşı ağınızı koruyun.

Ağ Taraması - Ağınız Olası Saldırılara Karşı Hazır mı? -  Verimlilik ve Tasarruf

Tehditlere Karşı Önleminizi Alın

Görmediğiniz veya bilmediğiniz güvenlik açıklarından oluşabilecek tehditlere karşı ağınızı koruyamazsınız. DorukNet mühendisleri tarafından gerçekleşen Ağ Tarama Çözümü ile internete yönelik tehditlere karşı saldırganlar güvenlik açıklarınızı bulmadan önleminizi alın.
Ağ Taraması - Ağınız Olası Saldırılara Karşı Hazır mı? - Tehditlere Karşı Önleminizi Alın

Ağ Taraması Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

ESNEK RAPORLAMA

Esnek raporlama sayesinde, zaafiyetlerin ve sunucuların sınıflandırılmasına, tarama özetlerine, sonuçların öne çıkan güncellemelerle birlikte kıyaslanmasına olanak sağlar. XML, PDF, HTML veya CSV formatlarında oluşturulabilir. Hedefli e-posta bildirimleri tanımlanabilir. 

KAPSAMLI TARAMA

Çok sayıda teknolojiyi destekleyen Nessus, işletim sistemleri, ağ cihazları, güvenlik duvarları, hypervisor'ler, veritabanları, web sunucuları ve kritik altyapıların tümünde zaafiyetleri, tehditleri ve güvenlik açıklarını tarayabilir. En güncel zaafiyet içeriğiyle birlikte, taramaların hızı ve doğruluğu konusunda rakiplerinden öne çıkmaktadır.

DÜŞÜK MALİYETLER

Ağ güvenliğinizi sağlamak için altyapı ve personel maliyetleri ile uğraşmadan ağ güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. DorukNet Ağ Güvenliği Taraması çözümü ile mühendislerimiz tarafından gerekli tarama raporlarını sizin için sağlıyoruz.

İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Ağ güvenliği taramanız sonucunda belirlenen güvenlik açıklarını, her şirketin ihtiyacına uygun çözümlerimiz ile giderebilirsiniz. Size özel oluşturulmuş çözümlerimiz ile güvenlik sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

EN GÜVENİLİR GÜVENLİK AÇIĞI ALTYAPISI

Sektörün en güvenilir ve doğru sonuçlar veren ağ taraması altyapısı Nessus ile güvenlik açıklarınız belirlenir.

Web Taraması Rehberi

Nessus altyapısı ile yapılan Ağ Güvenliği Taraması ve tarama sonucunda DorukNet mühendislerinin hazırladığı gelişmiş raporlamalar hakkında bilgi almak için Ağ Güvenliği Taraması Rehberimizi indirin.

Ağ Taraması - Ağınız Olası Saldırılara Karşı Hazır mı? -  Web Taraması Rehberi

Şirketinize Değer Katan Çözümlerimiz

Siz şirketinizin hedeflerine odaklanırken online varlıklarınızı biz koruyalım.

Ağ Taraması

Verilerinizi periyodik biçimde, olabilecek tüm güvenlik açıklarına karşı kontrol edin, raporlayın.

Siber Koruma

Entegre siber koruma ile yedeklemenizi modern hale getirin.

S3 Depolama

%100 AWS S3 Uyumlu Nesne Depolama Çözümü

DorukCloud

DorukCloud ile online varlığınızı buluta taşıyın.

Ağ Güvenliği Taraması Hakkında Sık sorulan sorular

Ağ güvenliği taraması kimler için uygundur?

Ölçeği ne olursa olsun, web siteleri üzerinde uygulamalarını çalıştıran ve ağ sistemi üzerinden verilerini yöneten tüm şirketler, periyodik olarak ağ ve web güvenliği taramalarını yaptırmalıdır.

Haydi Başlayalım!


İhtiyacınıza en uygun planı belirlemek yardımcı olmak için hazırız.

Şimdi bilgilerinizi bırakın ve sizi en kısa sürede arayalım.