Smarthost

373,00 $
Gönderdiğiniz e-postalarınızın reddedilmesini veya spam kutusuna düşmesini engelleyin.

Anti Spam & Anti Virus Gateway

539,00 $

ETRN & MX Backup

125,00 $
Formu Doldurun, Sizi Arayalım

E-Posta Hizmetinizi Birlikte Planlayalım

Projenizin e-posta ihtiyaçlarını sınırlandırmayın. Projenize özel mail planını uzmanlarımız ile birlikte belirleyin, gereksiz masraflardan kaçının. E-posta ihtiyaçlarınızı belirlemek ve teklif almak için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Smarthost Çözümü - Kesintisiz E-Posta - E-Posta Hizmetinizi Birlikte Planlayalım

Smarthost

Kendi mail sunucularınızı yönetiyorsanız kullandığınız IP'nizden dolayı gönderdiğiniz mailler alıcının spam kutusuna düşebilir ve alıcı mailinizi göremeyebilir.

Smarthost hizmeti ile gönderdiğiniz maillerinizin alıcının spam kutusuna düşmeden güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayabilirsiniz.

ETRN MX / BACKUP

Kendi mail sunucularınızda internet veya elektrik kesintisi gibi teknik aksaklıklardan dolayı mail kaybı yaşayabilirsiniz. ETRN / MX Backup hizmeti ile mailleriniz DorukNet sunucularında biriktirilir ve kendi sunucularınız ulaşılabilir olduğu anda tüm mailleriniz size aktarılır. Böylece mail kaybı yaşamazsınız.

Antispam & Antivirus Gateway

Spam ve istenmeyen mailler önemli maillerinizi gözden kaçırmanıza sebep olabilir aynı zamanda günümüzde en büyük problemlerden biri olan veri hırsızlığını kolaylaştırabilir. Antispam / Antivirüs Gateaway hizmeti sayesinde spam mailler sizin sunucunuza gelmeden engellenir.

Smarthost Neden Şirketiniz İçin Önemlidir?

GELİŞMİŞ ANTISPAM

Spam maillerden kurtulun, gelen kutunuzu kontrol altında tutun.

YÜKSEK IP İTİBARI

DorukNet'in güçlü altyapısı sayesinde e-postalarınız, spam klasörüne düşmez, her zaman alıcısının gelen kutusunda yer alır.

KESİNTİSİZ İLETİŞİM

E-posta sunucunuzda kesinti olması halinde, Smarthost ile gelen e-postalar kaybolmaz ve biriktirilir.

GELİŞMİŞ ANTIVIRUS KORUMASI

Maillerinizi koruyun veri hırsızlığını engelleyin.

MAİLLERİNİZ KAYBOLMASIN

Sunucularınızda aksaklık olması halinde mailleriniz DorukNet sunucularında 15 güne kadar saklanır.

HIZLI VE KOLAY KURULUM

Tüm sistemlerle uyumlu Smarthost hizmeti ve DorukNet'in uzman teknik ekibinin desteği ile kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Smarthost Hakkında Sık Sorulan Sorular

Smarthost nedir?


Yönetmekte ve kullanmakta olduğunuz e-mail sunucunuzun mail gönderimlerini kesintisiz ve güvenli biçimde yapmanızı sağlar. E-posta gönderimleriniz DorukNet'in altyapısıyla gönderilir, bu sayede e-postalarınız, alıcıların spam kutusuna düşmez, her zaman gelen kutusunda yer alır.

Bununla birlikte Smarthost, yalnızca gönderimlerinizi güvenli hale getirmez. Sunucunuzda yaşanabilecek kesintiler olması halinde, kesinti sırasında size gönderilen e-postaları sıraya alır, gelişmiş spam kontrolüyle spam e-postaları ayıklar ve kesintinin sona ermesiyle birlikte alıcılarına iletilir.

Haydi Başlayalım!


İhtiyacınıza en uygun planı belirlemek yardımcı olmak için hazırız.

Şimdi bilgilerinizi bırakın ve sizi en kısa sürede arayalım.