TIER Sertifikasyonları

TIER sertifikasyonlarına sahip veri merkezlerimizde güvenilir ve profesyonel sunucu barındırma hizmeti sunuyoruz.

Türkiye'de Veri Merkezi

Sunucularınızı ve BT sistemlerinizi İstanbul, Çorlu, Ankara veya Antalya'da bulunan veri merkezlerimizde barındırabilirsiniz.
                            

Kesintisiz ve Sürekli Erişim

7 gün 24 saat garanti ettiğimiz internet erişimi ile sunucularınız ve diğer BT sistemleriniz kesintisiz çalışır.
Formu Doldurun, Sizi Arayalım

İhtiyacınız olan server hizmetine birlikte karar verelim

Şirketinizin ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve güvenli server çözümlerimiz için formu doldurun, sizi arayalım.

  • Türkiye'de veri merkezi
  • Son teknoloji altyapı
  • 7/24 teknik destek


Colocation - Verilerinizi Türkiye'de Barındırın - İhtiyacınız olan server hizmetine birlikte karar verelim

DorukNet Farklı ile Sunucularınızı ve BT Sistemlerinizi Barındırın

Operasyonel Destek

Çağrı merkezimiz ve operasyon merkezimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Veri merkezinde oluşabilecek problemlere anında müdahale edilir ve kesinti yaşamanız engellenir.

Müşteri Kabul Odası

Veri merkezimizde barındırdığınız sunucular için yapacağınız fiziksel çalışmalarda siz müşterilerimiz için 7/24 çalışmanıza uygun alanlara sahiptir, bu alanlarda sürekli olarak veri merkezine ulaşabilir, fiziksel çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Veri Merkezi Operasyon Yönetimi

Veri Merkezimizde devreye alınacak sunucuların kurulumu ve devreye alınması için gerekli tüm çalışmalar sistem mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Donanımsal ve yazılımsal olarak sistem ihtiyaçları sürekli belirlenmekte, bu yöndeki iyileştirme ve geliştirmeler ekiplerimizin tarafından yapılmaktadır.

7/24 İzleme

Network omurgamız ve veri merkezimizde sunucularımız 7 gün 24 saat boyunca izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır.

DorukNet Veri Merkezi güçlü bir elektrik altyapısına sahiptir. Veri Merkezi enerji beslemesi için, 1,2 megawatt gücünde trafo, 2 x 330 KVA gücünde N+N yedeklemeli iki adet jeneratör, N+1 yedeklemeli toplamda 600 KVA gücünde yük paylaşımı ve yük dengelemesi (load balance, load share) esasına göre çalışan UPS sistemleri ile donatılmış güçlü bir elektrik alt yapısı mevcuttur.

DorukNet Veri merkezi soğutma konusunda maksimum verimlilik sağlayabilmek için 3 x 100 Kwatt, 1 x 60 Kwatt, ve 1 x 30 Kwatt olmak üzere toplam 390 Kwatt gücünde hassas kontrollü soğutma sistemine sahiptir. Kabinetlerimiz soğuk ve sıcak hava koridoru prensibi göz önüne alınarak dizayn edilmiştir. Bu sayede soğuk havadan maksimum verim elde edilmektedir.

DorukNet, tamamı güzergah yedekli fiber optik altyapılar üzerinden 3 farklı internet bağlantısı ile müşterilerine internet erişim hizmetini sunmaktadır. İnternet trafiğinin hızını, güvenlik ve kalitesini arttıran TNAP platformuna ek olarak, doğrudan yurtdışı erişimi yedekli ve kesintisiz olarak sağlamaktadır. Ayrıca, omurga altyapısında Juniper ürünleri ve veri merkezi altyapısında Brocade ürünleri üzerinde kurulmuş yedekli network yapısı bulunmaktadır.

DorukNet Veri Merkezi, FM200 standartlarında otomatik yangın söndürme sistemini barındırmaktadır. Veri Merkezi girişi, yangına dayanıklı ve kartlı geçiş sistemi ile korunmaktadır.

Colocation - Verilerinizi Türkiye'de Barındırın - N+N Yedekli Enerji Altyapısı
Colocation - Verilerinizi Türkiye'de Barındırın - Soğutma sistemleri
Colocation - Verilerinizi Türkiye'de Barındırın - Kesintisiz internet erişimi
Colocation - Verilerinizi Türkiye'de Barındırın - Yangın söndürme sistemleri

Haydi Başlayalım!


İhtiyacınıza en uygun planı belirlemek yardımcı olmak için hazırız.

Şimdi bilgilerinizi bırakın ve sizi en kısa sürede arayalım.