EV SSL ile maksimum itibar

Yeşil adres çubuğu ile ziyaretçilerinizin güvenini kazanın
 • icon

  30 yıla
  varan tecrübe

 • icon

  7/24
  Destek

 • icon

  Güçlü
  Koruma

Kolayca SSL sertifikası sahibi olun

SSL sertifikası satın aldıktan sonra aktive etmeyi unutmayın.

1
Satın Alın

İhtiyacınıza uygun SSL sertifikasını kolayca satın alın.

2
Aktive Edin

Kontrol panelinizden SSL sertifikanızı hızlıca aktive edebilirsiniz.

3
Kurun

SSL sertifikanızı nasıl doğrulayacağınız konusunda yönlendirmeleri takip edin.

4
Yönetin

Kontrol panelinizi kullanarak SSL sertifikanızı yönetebilirsiniz.

E-Tuğra
EV SSL

Yeşil adres çubuğu ve en yüksek güvenlik standartlarına sahip EV SSL çözümü

128,00$

Satın Al

E-Tuğra
EV MD SSL

İşletmenizi, birden fazla alan adı için en yüksek güvenlik standartlarında koruyun ve yeşil adres çubuğu ile güven verin.

240,00$

Satın Al

COMODO
Enterprise Pro SSL

COMODO güvencesiyle, en yüksek güvenlik standardına, yeşil adres çubuğuyla birlikte sahip olun ve ziyaretçilerinize maksimum güven sağlayın

1468,00$

Satın Al
ssl certificate

Özgün olduğunuzu gösterin

SSL sertifikası ile ziyaretçileriniz, şifrelenmiş bir tünel üzerinden bilgilerini iletir.

  • Küçük yeşil kilit
  • Güvenilir ziyaretçi hissiyatı
  • Elle doğrulama
  • Tüm tarayıcılarla uyumlu

SSL ile Google'da üst sıralamada yer alabildiğinizi biliyor musunuz?

Kasım 2020 itibariyle %63,54 ile dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı olan Google Chrome'a gelen güncellemede, artık SSL sertifikası ile korunmayan web siteleri "Güvenli Değil" mesajıyla işaretleniyor. Bu biçimdeki web siteleri, ziyaretçilerin bilgi girmesini, form doldurmasını veya alışveriş yapmasını engellemektedir. Google, aynı şekilde SEO için yaptığınız çalışmalar sonucunda, trafiğinizi veya AdSense gelirlerinizi direkt etkileyen bu durum için sıralamada da daha aşağıda göstermek için güncellenmiştir. 

SSL sertifikasını şimdi alın, emeğinizin karşılığı boşa gitmesin.

SSL sertifikalarını tüm detaylarıyla karşılaştırın.

EV SSL hakkında sık sorulan sorular

01 Eylül 2020 tarihinden itibaren, SSL/TLS sertifikaları 13 aydan daha fazla süreliğine verilmemeye başlandı. Bu tarihten sonra satın alınan tüm SSL sertifikaları, yeni süreye göre değerlendiriliyor.

EV SSL “Genişletilmiş Doğrulama” sertifikaları, sunulan en üst düzey SSL sertifikalarıdır. Diğer SSL sertifikalarıyla aynı güçlü şifrelemeyi kullanır ancak başvuru sahibine ait işletme verilerinin elle doğrulanması nedeniyle onlardan ayrılır. EV SSL sertifikası doğrulamasında, iş yerinizin hangi adla ve adreste hizmet verdiği, iletişim numaraları ve aktif olarak hizmet verip vermediği, aynı zamanda alan adı sahipliğine ait bilgiler teyit edilir. EV SSL doğrulamasında yapılan elle doğrulama süreci her 2 yılda bir tekrarlanır.

Günümüzde internet kullanan neredeyse herkes, online olarak bir alışveriş tecrübesine sahiptir. Ancak ziyaretçiler güvenli hissetmediği web sitelerinden hemen ayrılmayı tercih eder. EV SSL ile korunmakta olan web sitesi, ziyaret eden kişinin kullandığı tarayıcı çubuğunda bir kilit simgesi ve https ön ekiyle gösterilir. Bu durum, kişisel verilerin paylaşıldığı web siteleri ve bunu kullanan ziyaretçiler için güven verir. Bu iki özellik, ziyaretçinin korunan ve şifreli bir web sitesinde olduğunu, verilerinin şifreli olarak iletildiğini teyit eder.

EV SSL sertifikaları, özellikle kişisel ve gizli verilerin ziyaretçiler tarafından girildiği durumlarda e-ticaret siteleri için uygundur. Aynı zamanda online alışverişle ilgili tüm web siteleri için, ziyaretçilerinde oluşturacakları güven ve koruma altında oldukları hissiyatı için de gereklidir. Bununla birlikte genel ortaklıklar, tüzel kişiliği olmayan dernekler ya da şahıs şirketleri gibi tüm ticari kuruluşların, online ortamda edinmeleri gereken bir sertifikadır.

DV SSL sertifikalar, en hızlı ve kolayca satın alınabilen sertifikalardır. Kimlik doğrulaması, yalnızca başvuru sahibine ait web sitesinin sahibi olduğunu doğrulayan otomatik bir süreçle yapılır. Kişisel bir web siteniz veya blog siteniz varsa, DV SSL ile hızlıca güvenli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. OV SSL “Kurumsal Doğrulama” sertifikalarında, kimlik doğrulaması için gerçek bir kişiye ihtiyaç vardır. EV SSL “Genişletilmiş Doğrulama” sertifikaları ise, OV SSL’de yer alan doğrulama sürecine ek bilgilere ihtiyaç duyar ve periyodik olarak bu bilgilerin teyidi istenir. Bu da EV SSL sertifikası kullanan web sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler için, maksimum koruma ve güven anlamına gelir.

 

 

Size yardımcı olmak isteriz.

İhtiyacınız konusunda emin olamadığınız noktalar mı var? Fiyat konusunda aklınıza takılan detaylar da olabilir.
Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için bizden hizmet almak zorunda değilsiniz.