Enterprise Pro SSL

Sectigo güvencesiyle, en yüksek güvenlik standardına, yeşil adres çubuğuyla birlikte sahip olun ve ziyaretçilerinize maksimum güven sağlayın

1468,00$
Satın Al

SSL sertifikalarını tüm detaylarıyla karşılaştırın.

Daha Fazla Sayıda SSL Sertifikasına mı İhtiyacınız Var?


Birden fazla web sitesi yönetiyorsanız ve fazla sayıda SSL sertifikasına ihtiyacınız varsa, SSL planınızı uzmanlarımız ile birlikte belirleyelim

SSL sertifikaları hakkında bilgi ve teklif almak için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Projenize Özel SSL Sertifikası Teklifi
EV SSL - Markanızı Öne Çıkarın

EV SSL Sertifikası ile Markanızı Öne Çıkarın

EV SSL Sertifikası ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, mouse ile Adres Çubuğundaki Güven Logosunun üzerine gelerek firmanızın adını ve ünvanını görebilirler. Böylece ziyaretçileriniz sizin gerçek bir firma olduğunuza güvenilirler ve sitenizde daha uzun süre vakit geçirirler. Ziyaretçilerinizin markanıza olan güveni artar.

Web Sitenizin Trafiğini Artırın

EV SSL Sertifikası sayesinde web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların markanıza olan güveni artar ve sitenizde daha çok vakit geçirirler. Kullanıcıların web sitenizde gezmesini ve tekrar ziyaret etmesini sağlarsınız. Web sitenizi birkaç kez ziyaret eden ve sitenizde uzun süre vakit geçiren kullanıcıların dönüşüm gerçekleştirme olasılıkları daha yüksektir.

EV SSL - Web Sitesi Trafiğinizi Arttırın
EV SSL - Güven Logosuna Sahip Olun

Güven Logosuna Sahip Olun

EV SSL sertifikası satın alma işlemini tamamladığınız zaman adres çubuğunda asma kilit şeklinde görünen web sitenizin güvenli olduğunu gösteren Güven Logosuna sahip olursunuz. Bu sayede ziyaretçileriniz "Bu Site Güvenilir Değil" uyarısı almazlar, web sitenizde güvenle gezer ve alışveriş yapabilirler. 

Kolayca SSL sertifikası sahibi olun

SSL sertifikası satın aldıktan sonra aktive etmeyi unutmayın.

1 SSL Satın Alın
Satın Alın

İhtiyacınıza uygun SSL sertifikasını kolayca satın alın.

2 SSL Aktive Edin
Aktive Edin

Kontrol panelinizden SSL sertifikanızı hızlıca aktive edebilirsiniz.

3 SSL Sertifikasını Kurun
Kurun

SSL sertifikanızı nasıl doğrulayacağınız konusunda yönlendirmeleri takip edin.

4 SSL Sertifikasını Yönetin
Yönetin

Kontrol panelinizi kullanarak SSL sertifikanızı yönetebilirsiniz.

EV SSL Sertifikası Avantajları

Kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için maksimum itibar

EV SSL - Güçlü Şifreleme

GÜÇLÜ ŞİFRELEME

EV SSL Sertifikaları en güçlü şifreleme özelliğine sahiptir. Kurumsal web siteleri ve online ödeme alan e-ticaret siteleri için yüksek düzeyde veri güvenliği sağlar.

EV SSL Sertifikası - Firma Doğrulama

FİRMA DOĞRULAMA

EV SSL Sertifikası başvurusu yaparken firmanıza ait bazı belgeleri sunmanız gerekmektedir. Sertifika üreticisi firma tarafından başvurunuz onaylandıktan sonra EV SSL Sertifikasına sahip olursunuz.

EV SSL Sertifikası - Güvenlik Logosu

GÜVENLİK LOGOSU

EV SSL Satınalma işleminiz tamamlandıktan sonra adres çubuğunda web sitenizin güvenilir olduğunu gösteren Güvenlik Logosuna sahip olursunuz.

EV SSL Sertifikası - Yüksek Garanti Teminatı

YÜKSEK GARANTİ TEMİNATI

EV SSL Sertifikaları en yüksek garanti teminatına sahip sertifikalardır. SSL kaynaklı bir güvenlik açığı yaşandığı zaman yüksek miktarda garanti teminatı bulunmaktadır.

EV SSL Sertifikası - Ücretsiz Kurulum

ÜCRETSİZ KURULUM

EV SSL Sertifikası başvuru işlemleriniz onaylandıktan sonra kurulum işlemleriniz ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

EV SSL Sertifikası - Teknik Ekip Desteği

7/24 TEKNİK EKİP DESTEĞİ

EV SSL Sertifikası ile ilgili tüm sorularınızda teknik ekibimiz size yardımcı olmak için 7/24 hizmet vermektedir.

SSL ile Google'da üst sıralamada yer alabildiğinizi biliyor musunuz?

Kasım 2020 itibariyle %63,54 ile dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı olan Google Chrome'a gelen güncellemede, artık SSL sertifikası ile korunmayan web siteleri "Güvenli Değil" mesajıyla işaretleniyor. Bu biçimdeki web siteleri, ziyaretçilerin bilgi girmesini, form doldurmasını veya alışveriş yapmasını engellemektedir. Google, aynı şekilde SEO için yaptığınız çalışmalar sonucunda, trafiğinizi veya AdSense gelirlerinizi direkt etkileyen bu durum için sıralamada da daha aşağıda göstermek için güncellenmiştir. 

SSL sertifikasını şimdi alın, emeğinizin karşılığı boşa gitmesin.

SSL Sertifikası ile Google Sıralamalarında Yükselin

EV SSL Sertifikası İçin Gerekli Belgeler

EV SSL Sertifikanızın Güvenle Hazırlanıp Teslim Edilmesi İçin Gerekli Olan Belgeler Aşağıdaki Gibidir

EV SSL Gerekli Belgeler Tüzel Firmalar

TÜZEL FİRMALAR

Vergi Levhası

İmza Sirküleri

Firma Faaliyet Belgesi

SMMM Firma

EV SSL Talep Formu
EV SSL Şahıs Firmaları

ŞAHIS FİRMALARI

Vergi Levhası

İmza Beyannameleri

Firma Faaliyet Belgesi

SMMM Firma

EV SSL Talep Formu

EV SSL Sertifikası Devlet Kurumları

DEVLET KURUMLARI

kaysis.gov.tr Kaydı

Kurum Kuruluş Yılını Gösteren Belge

Faaliyet Belgesi

SMMM Firma

EV SSL Talep Formu

EV SSL Üniversiteler

ÜNİVERSİTELER

Kuruluş tarihini gösteren belge ya da Bakanlar Kurulu kararı

YÖK Resmi Site Kaydı

EV SSL Talep Formu*Telefon ile bilgi doğrulaması yapıldığı için başvuru belgesindeki telefon numarasının firma yetkilisine ait ve ulaşılabilir olması önemlidir.

EV SSL hakkında sık sorulan sorular

01 Eylül 2020 tarihinden itibaren, SSL/TLS sertifikaları 13 aydan daha fazla süreliğine verilmemeye başlandı. Bu tarihten sonra satın alınan tüm SSL sertifikaları, yeni süreye göre değerlendiriliyor.

EV SSL “Genişletilmiş Doğrulama” sertifikaları, sunulan en üst düzey SSL sertifikalarıdır. Diğer SSL sertifikalarıyla aynı güçlü şifrelemeyi kullanır ancak başvuru sahibine ait işletme verilerinin elle doğrulanması nedeniyle onlardan ayrılır. EV SSL sertifikası doğrulamasında, iş yerinizin hangi adla ve adreste hizmet verdiği, iletişim numaraları ve aktif olarak hizmet verip vermediği, aynı zamanda alan adı sahipliğine ait bilgiler teyit edilir. EV SSL doğrulamasında yapılan elle doğrulama süreci her 2 yılda bir tekrarlanır.

Günümüzde internet kullanan neredeyse herkes, online olarak bir alışveriş tecrübesine sahiptir. Ancak ziyaretçiler güvenli hissetmediği web sitelerinden hemen ayrılmayı tercih eder. EV SSL ile korunmakta olan web sitesi, ziyaret eden kişinin kullandığı tarayıcı çubuğunda bir kilit simgesi ve https ön ekiyle gösterilir. Bu durum, kişisel verilerin paylaşıldığı web siteleri ve bunu kullanan ziyaretçiler için güven verir. Bu iki özellik, ziyaretçinin korunan ve şifreli bir web sitesinde olduğunu, verilerinin şifreli olarak iletildiğini teyit eder.

EV SSL sertifikaları, özellikle kişisel ve gizli verilerin ziyaretçiler tarafından girildiği durumlarda e-ticaret siteleri için uygundur. Aynı zamanda online alışverişle ilgili tüm web siteleri için, ziyaretçilerinde oluşturacakları güven ve koruma altında oldukları hissiyatı için de gereklidir. Bununla birlikte genel ortaklıklar, tüzel kişiliği olmayan dernekler ya da şahıs şirketleri gibi tüm ticari kuruluşların, online ortamda edinmeleri gereken bir sertifikadır.

DV SSL sertifikalar, en hızlı ve kolayca satın alınabilen sertifikalardır. Kimlik doğrulaması, yalnızca başvuru sahibine ait web sitesinin sahibi olduğunu doğrulayan otomatik bir süreçle yapılır. Kişisel bir web siteniz veya blog siteniz varsa, DV SSL ile hızlıca güvenli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. OV SSL “Kurumsal Doğrulama” sertifikalarında, kimlik doğrulaması için gerçek bir kişiye ihtiyaç vardır. EV SSL “Genişletilmiş Doğrulama” sertifikaları ise, OV SSL’de yer alan doğrulama sürecine ek bilgilere ihtiyaç duyar ve periyodik olarak bu bilgilerin teyidi istenir. Bu da EV SSL sertifikası kullanan web sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler için, maksimum koruma ve güven anlamına gelir.

 

 


Evet, EV SSL sertifikanızın güvenle hazırlanması ve teslim edilmesi için bazı belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir.
Gerekli belgeler; imza yetkilisinin imza sirküsü veya imza beyannamesi, faaliyet belgesi veya sicil gazetesi, vergi levhası, imzalayan kişinin kimlik fotokopisi.
yardım masası

Size yardımcı olmak isteriz.

İhtiyacınız konusunda emin olamadığınız noktalar mı var? Fiyat konusunda aklınıza takılan detaylar da olabilir.
Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için bizden hizmet almak zorunda değilsiniz.