Neler Sunuyoruz?

1993 yılından beri DorukNet tecrübesi ile internetteki varlığınızı oluşturmanız için tüm bileşenleri tek bir platformda sunuyoruz.

Veri Merkezi

VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ

Balmumcu (İstanbul), Avrupa Veri Merkezi (Çorlu) ve Antalya'da yer alan veri merkezlerimiz ile barındırmadan kiralamaya, yönetilebilir hizmetlerden izleme servislerine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri, uygun maliyetlerle kapsamlı biçimde sunuyoruz.

Erişim Hizmetleri

ERİŞİM HİZMETLERİ

Şirketiniz için ihtiyaç duyacağınız internet servisleri, noktadan noktaya internet veya kablosuz internet erişimi gibi tüm servisler için anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Güvenlik Hizmetleri

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik taraması, anti virüs, genel çatı koruması... DorukNet, ihtiyacınıza dönük tüm güvenlik çözümlerini, kapsamlı biçimde anahtar teslim sunuyor.

Hakkımızda

DorukNet Misyonumuz

Misyonumuz

Türk iletişim sektörünün gelişimiyle birlikte, en güncel teknoloji çözümlerini kullanarak entegre, yenilikçi ve yaratıcı hizmetlerle; internet tabanlı tüm iletişim ihtiyaçlarını kurumlara özel olarak, uzmanlaşmış anahtar teslim projeler sunarak sektöre katkı sağlamaktır.

DorukNet Vizyonumuz

Vizyonumuz

Kurumlara yönelik sunduğumuz katma değerli internet ve iletişim çözümlerimizde ülkemizin lider firması olmayı hedefliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana bu vizyoner bakış açısıyla hizmet veriyor, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

DorukNet Hedeflerimiz

Hedeflerimiz

Yurtiçinde, kurumsal internet tabanlı iletişim çözümlerini her bölgemizde eşit ve etkin biçimde sunmak. Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksak noktaya çıkarmak. Verimli ve kalıcı iş ortaklıkları kurmak. Kalitede ve yaratıcı çözümlerde öncü olmak. Tüm çalışanlarımızın gelişimini ve kariyer hedeflerini desteskleyerek, motivasyon ve tatmin edici imkanlar yaratmak.

Türkiye'nin İlk Servis Sağlayıcısı
Türkiye'de ilk servis sağlayıcı

1993 yılında, internet servislerini sunmaya başlayan ilk şirket olarak kuruldu.

Geniş Kapsamlı Hizmet
Geniş kapsamlı hizmet ağı

Ana merkezimiz İstanbul'da olmak üzere, Antalya'da bulunan Akdeniz; İzmir'de bulunan Ege Bölge Müdürlüğü ile geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Aynı zamanda coğrafi yedeklilik için Antalya'da yer alan veri merkezimiz de müşterilerimizin hizmetinde.

30 bin müşteri
30 bin müşteri

30 yıla varan tecrübesini, DorukNet'ten hizmet alan 30 bin müşteriyle kutluyoruz.

50 bin alan adı
50 bin alan adı

DorukNet olarak, Türkiye'nin en çok alan adı barındıran servis sağlayıcıları içerisinde yerimizi alırken; özellikle "alan adı desteği" konusunda kurumsal müşterilerimize telefonda birebir hizmet veriyoruz.

500 bin E-Posta Hesabı
500 bin e-posta hesabı

E-posta hizmetlerinde Türkiye'nin en iyisi DorukNet olarak, 500 bine varan e-posta hesabını barındırıyoruz. Kullanıcılarımız her gün kesintisiz olarak onbinlerce e-posta alıyor, gönderiyor.

Ses Operatörü
Ses Operatörü

DorukNet, telekomünikasyon sektöründe kapsamlı çözümlerinin yanında "Alternatif Ses Operatörü" olarak da hizmet veriyor. Yalnızca veri merkezi ihtiyaçlarınız için değil, santral çözümlerimizle de 360 derece hizmet verebiliyoruz.

Wispotter
Wispotter

5 yıl gibi kısa bir sürede, binlerce noktada ve 7 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren "kablosuz internet erişimi" markamız Wispotter, artık günümüzde "kablosuz internetin adı" olarak anılıyor.

Altın Örümcek Ödülleri
Altın Örümcek Web Ödülleri

DorukNet, internetin emekleme döneminde, 2002 yılında Altın Örümcek Web Ödülleri'ni düzenleyerek, sektöre çok önemli katkı ve farkındalık sağladı, yeni adıyla "Altın Örümcek Ödülleri" olarak, dijital pazarlamanın internete dokunduğu her alanda katkı sağlamaya devam ediyor.

yardım masası

Size yardımcı olmak isteriz.

İhtiyacınız konusunda emin olamadığınız noktalar mı var? Fiyat konusunda aklınıza takılan detaylar da olabilir.
Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için bizden hizmet almak zorunda değilsiniz.