Bilgi Bankası

Reseller Aboneliklerimin Bitiş Tarihini Nasıl Yönetirim?

Adım 1: Müşteri panelinize giriş yapınız. (https://www.doruk.net.tr/login)

Adım 2:  Hizmetler >>> Hizmetlerim >>> RS hizmetinizin hizasında bulunan YÖNET butonuna tıklayınız. Gelecek ekranda One Click Login altında Plesk butonuna tıklayınız.

Adım 3: Plesk paneli üzerinden, Barındırma Hizmetleri menüsü altında yer alan Abonelik bölümüne tıklayınız.

 

 

Adım 4: Gelen sayfa üzerinde hangi aboneliğinizin paket bitiş tarihini belirleyecekseniz ilgili aboneliğin üzerine tıklayınız.

 

 

Adım 5: İşlemi gerçekleştirecek olduğunuz aboneliğinizin sayfası gelmektedir. Bu sayfa üzerinde Hesap menüsü altında özelleştir seçeneğine tıklayınız.

 

 

Adım 6: Aboneliğe ait özelleştirme sayfası sizi karşılamaktadır. Özelleştirme sayfasında, aşağı doğru inildiğinde ilgili aboneliğinizin Son Kullanma Tarihi yapılandırması yer almaktadır. Burada Sınırsız tick işaretli ise aboneliğin bitiş tarihi olmadığını, bundan dolayı da abonelik sona ermeyeceği anlamına gelmektedir. Sınırsız tick işaretini kaldırarak Son Kullanma Tarihi belirleyebilirsiniz. Belirledikten sonra Güncelleyin ve Kilitleyin diyerek değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Seçtiğiniz tarih geldiğinde, eğer son kullanma tarihini güncellemezseniz otomatik olarak aboneliği Suspend olarak işaretleyecektir.

 

  • reseller, paket bitis
  • 231 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?