Bilgi Bankası

Hosted Exchange Nedir? Şirketiniz İçin Hosted Exchange Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Hosted Exchange Nedir? Şirketiniz İçin Hosted Exchange Kullanmanın Avantajları Nelerdir?


Hosted Exchange

Bu makalemizde bahsettiğimiz konular;

  • Hosted Exchange Nedir?
  • Şirketiniz için Hosted Exchange Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
  • DorukNet Hosted Exchange Hizmetini Nasıl Satın Alabilirim?
  • DorukNet Hosted Exchange Hizmetini Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Hosted Exchange Nedir? 

Hosted Exchange, bir e-posta sunucusu çözümüdür ve şirketinizin e-postalarını güvenli bir şekilde depolamasına ve yönetmesine olanak tanır. E-posta, takvim, kişiler, görevler ve notlar gibi işletme verilerini herhangi bir cihazdan erişilebilir hale getirir.

 

Şirketiniz İçin Hosted Exchange Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Hosted Exchange Avantajları Nedir

 

Ekip Çalışması

Hosted Exchange çalışanlarınız arasındaki ekip çalışmasını kolaylaştırır. E-Posta, takvim, dosyalar ve toplantılar gibi önemli bilgileri paylaşmalarını sağlayarak iş birliğini arttırır. Bu sayede çalışanlar arasındaki etkileşim artar ve daha verimli bir iş ortamı yaratılır.

Güvenlik

Hosted Exchange şirketinizin verilerini korumak için yüksek güvenlik sağlar. E-postalarınız önemli şirket verilerinizi içerebilir ve bu bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi şirketiniz için ciddi bir risk oluşturabilir. Hosted Exchange, e-postalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını sağlayarak bu riskleri azaltır.

Active Sync ile Tüm Cihazlardan Erişim

Hosted Exchange ile maillerinize tüm cihazlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. Çalışanlarınız her zaman ofiste olmayabilirler. E-postalarına ve takvimlerine herhangi bir cihazdan erişebilmelerini sağlayarak mobil olarak çalışmalarını kolaylaştırabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

Hosted Exchange, şirketinize kullanım kolaylığı sağlar,. Kolay kurulum ve yönetim özellikleri ile IT ekibinizin iş yükünü azaltır.

Maliyet

Kendi e-posta sunucularınızı kurmanın ve yönetmenin maliyeti şirketiniz için yüksek olabilir. Şirketinizin ihtiyacı olan e-posta altyapısını Hosted Exchange ile birlikte sağlayabilirsiniz. Altyapı kurulumu ve yönetmenin maliyet ile uğraşmazsınız.

Esneklik

Şirketiniz büyüdükçe veya daraldıkça e-posta ihtiyaçlarınız değişmektedir. Hosted Exchange ile e-posta hizmetinizi şirketinizin ihtiyaçlarına göre ölçeklendirebilirsiniz. Bu sayede gereksiz masraflardan kaçınırsınız.

Daha İyi E-posta Deneyimi

Hosted Exchange şirketinizin çalışanlarına daha iyi bir e-posta deneyimi sunar. Güçlü filtreleme özellikleri, spam koruması ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay ve etkin kullanım sağlar.

 

Şirketiniz İçin Neden DorukNet Hosted Exchange Hizmetini Tercih Etmelisiniz?

DroukNet Hosted Exchange Hizmeti

 

Verilerinizi Türkiye’de Barındırın

Exchange mailleriniz Türkiye’de yer alan yüksek performanslı sunucularımızda yasalara uygun şekilde barındırılır. Bu sayede verilerinizi korurken yasal zorunluluklar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

DorukNet Altyapısından Faydalanın

DorukNet şirketinizin kurumsal mail yönetimi için gerekli olan altyapıyı sizin için tasarladı. Bu sayede ayrıca bir altyapı kurulumu ve bakımı gibi maliyetler ile uğraşmadan Exchange maillerinizi yönetebilirsiniz.

Kullandığınız Kadar Ödeyin

Şirketiniz büyüdükçe e-posta ihtiyaçlarınız da artacaktır. DorukNet Hosted Exchange hizmeti ile e-posta hizmetinizi şirketinizin ihtiyaçlarına göre planlayabilirsiniz ve kullandığınız kadar ödersiniz.

Yüksek Verimlilik ve Güvenlik Sağlayın

Türkiye'de bulunan veri merkezlerimizin, fiziksel ve sistem güvenliği yüksek güvenlik önlemleri ile sağlanır. Herhangi bir kesinti veya mail kaybı yaşamamanız adına sunucularımız 7/24 kesintisiz çalışmaktadır.

 

DorukNet Hosted Exchange Hizmetini Nasıl Satın Alabilirim

 

 

Web sitemiz üzerinden birkaç adımda Hosted Exchange hizmetini satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Hosted Exchange sayfasına gidin.
  • Şirketinizin ihtiyacına uygun olan Hosted Exchange planını seçin ve Satın Al butonunu tıklayın.
  • Eğer daha önce kayıt olmadıysanız gerekli bilgileri doldurarak kaydınız oluşturup satın alma işleminizi tamamlayın.

Hosted Exchange hakkında detaylı bilgi almak ve telefon ile sipariş vermek için +90850 277 9385'i arayarak direkt Hosting Satış ekibimize ulaşabilirsiniz

  • 19 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?