Bilgi Bankası

WiSpotter nedir?

DorukNet tarafından restoran, kafe, park, havalimanı ya da toplantı odaları gibi lokasyonlarda sunulan kablosuz internet erişim hizmetidir. WiSpotter ile internete bağlanan kullanıcılar, hızlı ve kesintisiz olarak internet keyfini yaşayabilirler.

Wi-Fi nedir?
Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi cihazlar ile kablosuz olarak internete bağlanılmasına yarayan bir teknolojidir.

WiSpotter ücretsiz erişim noktası nedir?
WiSpotter, 1000’i aşkın noktada, her gün 150.000’den fazla kişiye internet hizmeti sunmaktadır.

WiSpotter ücretsiz erişim noktası nedir?
WiSpotter ve WiSpotter hizmeti alan firmaların işbirliği ile 1000’i aşkın noktada ücretsiz olarak kablosuz internet erişim hizmeti verilmektedir.

WiSpotter ile internete bağlanmak için neler gereklidir?
WiSpotter ile internete bağlanmak için, kablosuz iletişim (Wi-Fi) özelliği olan bir cihaz yeterlidir. WiSpotter internet hizmetinin verildiği noktalarda, tamamen ücretsiz olarak yaratacağınız WiSpotter üyeliği ile internete hemen bağlanabilirsiniz.

WiSpotter noktalarında kota var mıdır?
WiSpotter noktalarından herhangi bir kota limitine tabi olmadan internete bağlanabilirsiniz.

WiSpotter Wi-Fi ile bağlantı güvenli midir?
WiSpotter altyapısı, en güncel teknolojiler kullanılarak hizmet vermektedir. WiSpotter ile internet erişiminiz, maksimum düzeyde güvenlik sağlanarak korunmaktadır.

WiSpotter hesabımın şifresini unuttum. Nasıl öğrenebilirim?
Şifrenizi hatırlamıyorsanız, 0850 277 9292 no’lu WiSpotter Müşteri Hizmetleri’ni arayarak size gönderilecek SMS ile anında öğrenebilirsiniz.

Üyelik kaydı sırasında neden cep telefonu numarası isteniyor?
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) yayınlamış olduğu, internet hizmetinin paylaşıldığı mekanlarda (Kafe, restoran, toplantı salonu vb.) internet ortamında işlenen belirli suçlarla içerik, yer ve erişim sağlayıcıları üzerinden mücadeleye ilişkin esas ve usulleri düzenlemek amacıyla oluşturulan 5651 sayılı yasa gereği, kullanıcı bilgilerinin kayıt altına alınması gerekmektedir.

WiSpotter hesabım uzun süre kullanmazsam askıya alınır mı?
Hayır.

WiSpotter hesabım, sadece kayıt olduğum yerde mi geçerlidir?
WiSpotter hesabınız tüm WiSpotter internet erişim noktalarını kapsamaktadır. Aynı giriş bilgilerinizle herhangi bir WiSpotter internet erişim noktasından internete bağlanabilirsiniz.
  • wispotter, wifi, internet
  • 21 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?