Acronis Cyber Protect Cloud Ajanını otomatik güncelleyebilir miyim?

Evet, her yeni gelen özellik ve/veya olası açık ve performans iyleştirmeleri için ajanların her zaman güncel tutmalısınız. Ajanları dilerseniz otomatik, dilerseniz elle güncelleyebilirsiniz.

Elle güncellemek için sıfır bir cihaza ajan kurmak ile aynı yolu takip edebilirsiniz veya Acronis Cyber Protection Cloud panel'inden ajanları uzaktan güncelleyebilir veya hiç uğraşmadan yeni ajan versiyonu geldikce güncellensin diye tanım yapabilirsiniz.

Ajanlarda bir güncelleme var ise panel'de SETTINGS > Agents kısmında uyarı bilgilendirmesini görüyor olacaksınız. Aynı zamanda bileşenler üzerinde Agent version bilgisinde ilgili uyarıları görebilirsiniz.

Ajanların otomatik güncellenmesini istiyorsanız var olan bileşenleri seçip panelin sağ tarafındaki Agent update settings düğmesine basın ve Automatically update agents düğmesini aktive edin.

 

Geri bildirim

Bu makaleyle ilgili bir sorun bulursanız ve/veya hizmetlerimizden herhangi birini nasıl iyileştirebileceğimize dair bir fikriniz varsa, info@doruk.net adresine bir e-posta gönderin.

 

 

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu? 18 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar: (37 Oy)