Instant Pro SSL

Sectigo güvencesiyle, şirketinizi elle doğrulayın ve ziyaretçilerinize maksimum güven sağlayın

86,00$
Satın Al

Enterprise Pro Wildcard SSL

Sectigo güvencesiyle, şirketinizi elle doğrulayın ve ziyaretçilerinize maksimum güven sağlayın

608,00$
Satın Al

SSL sertifikalarını tüm detaylarıyla karşılaştırın.

Daha Fazla Sayıda SSL Sertifikasına mı İhtiyacınız Var?


Birden fazla web sitesi yönetiyorsanız ve fazla sayıda SSL sertifikasına ihtiyacınız varsa, SSL planınızı uzmanlarımız ile birlikte belirleyelim

SSL sertifikaları hakkında bilgi ve teklif almak için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Projenize Özel SSL Sertifikası Teklifi

Kolayca SSL sertifikası sahibi olun

SSL sertifikası satın aldıktan sonra aktive etmeyi unutmayın.

1 SSL Satın Alın
Satın Alın

İhtiyacınıza uygun SSL sertifikasını kolayca satın alın.

2 SSL Aktive Edin
Aktive Edin

Kontrol panelinizden SSL sertifikanızı hızlıca aktive edebilirsiniz.

3 SSL Sertifikasını Kurun
Kurun

SSL sertifikanızı nasıl doğrulayacağınız konusunda yönlendirmeleri takip edin.

4 SSL Sertifikasını Yönetin
Yönetin

Kontrol panelinizi kullanarak SSL sertifikanızı yönetebilirsiniz.

SSL - Markanızı Öne Çıkarın

OV SSL Sertifikası ile Markanızı Öne Çıkarın

OV SSL Sertifikası ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, mouse ile Adres Çubuğundaki Güven Logosunun üzerine gelerek firmanızın adını ve ünvanını görebilirler. Böylece ziyaretçileriniz sizin gerçek bir firma olduğunuza güvenilirler ve sitenizde daha uzun süre vakit geçirirler. Ziyaretçilerinizin markanıza olan güveni artar.

Web Sitenizin Trafiğini Artırın

OV SSL Sertifikası sayesinde web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların markanıza olan güveni artar ve sitenizde daha çok vakit geçirirler. Kullanıcıların web sitenizde gezmesini ve tekrar ziyaret etmesini sağlarsınız. Web sitenizi birkaç kez ziyaret eden ve sitenizde uzun süre vakit geçiren kullanıcıların dönüşüm gerçekleştirme olasılıkları daha yüksektir.

SSL - Sertifikası Web Sitesi Trafiğinizi Arttırın
SSL Sertifikası - Güven Logosuna Sahip Olun

Güven Logosuna Sahip Olun

OV SSL sertifikası satın alma işlemini tamamladığınız zaman adres çubuğunda asma kilit şeklinde görünen web sitenizin güvenli olduğunu gösteren Güven Logosuna sahip olursunuz. Bu sayede ziyaretçileriniz "Bu Site Güvenilir Değil" uyarısı almazlar, web sitenizİ güvenle ziyaret edebilirler.

OV SSL Sertifikası Avantajları

E-Ticaret sitesi olmayan işletmeler, sivil toplum örgütleri ve eğitim kurumları için uygundur.

OV SSL - Yüksek Koruma

YÜKSEK KORUMA

OV SSL sertifikaları, işletmenizin yasal varlığını onaylar ve web sitenizin güvenlirliğini arttırır. Web ziyaretçilerinizin şifrelerini, iletişim bilgilerinin veya web sitenizde yaptığı diğer işlemlerin (bağış vs.) güvenli olduğunu gösterir.

OV SSL - Firma Doğrulama

FİRMA DOĞRULAMA

OV SSL Sertifikası başvurusu yaparken firmanıza ait bazı belgeleri sunmanız gerekmektedir. Sertifika üreticisi firma tarafından başvurunuz onaylandıktan sonra OV SSL Sertifikasına sahip olursunuz.

OV SSL - Güvenlik Logosu

GÜVENLİK LOGOSU

OV SSL Satınalma işleminiz tamamlandıktan sonra adres çubuğunda web sitenizin güvenilir olduğunu gösteren Güvenlik Logosuna sahip olursunuz.

OV SSL - Güçlü Şifreleme

EN GÜÇLÜ ŞİFRELEME

OV SSL sertifikası ile web sitenizde yapılan tüm işlemler şifrelenir. Böylece verilerinizin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi engellenir.

OV SSL - Ücretsiz Kurulum

ÜCRETSİZ KURULUM

OV SSL Sertifikası başvuru işlemleriniz onaylandıktan sonra kurulum işlemleriniz ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

OV SSL - Teknik Destek

7/24 TEKNİK EKİP DESTEĞİ

OV SSL Sertifikası ile ilgili tüm sorularınızda teknik ekibimiz size yardımcı olmak için 7/24 hizmet vermektedir.

OV / EV SSL Sertifikası İçin Gerekli Belgeler

OV SSL Sertifikanızın Güvenle Hazırlanıp Teslim Edilmesi İçin Gerekli Olan Belgeler

OV SSL Gerekli Belgeler İmza Sirküsü

İMZA YETKİLİSİ İMZA SİRKÜSÜ

OV SSL Gerekli Belgeler Faaliyet Belgesi

FAALİYET BELGESİ

OV SSL Gerekli Belgeler Vergi Levhası

VERGİ LEVHASI

OV SSL Gerekli Belgeler Başvuru Formu

SSL SERTİFİKASI BAŞVURU FORMU
Yukarıdaki evraklarla birlikte aşağıdaki bilgileri de firmamıza iletmeniz gerekmektedir;

1) Sectigo firması telefon ile bilgi doğrulaması yaptığı için firmaya ait 1. ve 2. yetkili kişiler ve iletişim bilgilerinin doğru bir şekilde iletilmesi gerekmektedir.

2) Mali müşavir görüş mektubu.

3) Sectigo tarafından başvuru sürecinde yetkili e-posta adresine onay ve sözleşme evrakları iletmektedir. Onay sürecinden sonra evraklarınız incelemeye alınmaktadır.

SSL ile Google'da üst sıralamada yer alabildiğinizi biliyor musunuz?

Kasım 2020 itibariyle %63,54 ile dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı olan Google Chrome'a gelen güncellemede, artık SSL sertifikası ile korunmayan web siteleri "Güvenli Değil" mesajıyla işaretleniyor. Bu biçimdeki web siteleri, ziyaretçilerin bilgi girmesini, form doldurmasını veya alışveriş yapmasını engellemektedir. Google, aynı şekilde SEO için yaptığınız çalışmalar sonucunda, trafiğinizi veya AdSense gelirlerinizi direkt etkileyen bu durum için sıralamada da daha aşağıda göstermek için güncellenmiştir. 

SSL sertifikasını şimdi alın, emeğinizin karşılığı boşa gitmesin.

SSL Sertifikası ile Google Sıralamalarında Yükselin

OV SSL Hakkında Sık Sorulan Sorular

01 Eylül 2020 tarihinden itibaren, SSL/TLS sertifikaları 13 aydan daha fazla süreliğine verilmemeye başlandı. Bu tarihten sonra satın alınan tüm SSL sertifikaları, yeni süreye göre değerlendiriliyor.

OV SSL "Kurumsal Doğrulama" sertifikaları, web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilere, web sitenizin gerçek ve yasal olarak hizmet veren bir işletmeye/kuruma ait olduğunu gösterir. OV SSL sertifikası doğrulamasında, iş yerinizin hangi adla ve adreste hizmet verdiği, aynı zamanda alan adı sahipliğine ait bilgiler teyit edilir. OV SSL doğrulamasında yapılan elle doğrulama süreci, dolandırıcıların bu sertifikaya sahip olmasını imkansız kılar.

OV SSL ile korunmakta olan web sitesi, ziyaret eden kişinin kullandığı tarayıcı çubuğunda bir kilit simgesi ve https ön ekiyle gösterilir. EV SSL sertifikalarında olan yeşil adres çubuğu gibi fark edilir değildir, ancak kişisel verilerin paylaşıldığı web siteleri ve bunu kullanan ziyaretçiler için güven verir. Bu iki özellik, ziyaretçinin korunan ve şifreli bir web sitesinde olduğunu, verilerinin şifreli olarak iletildiğini teyit eder.

OV SSL sertifikaları elle doğrulanır, bu nedenle dolandırıcılar için alınması imkansızdır. DV SSL sertifikalarında bu tip bir güvenlik seviyesi bulunmaz, DV SSL sertifikalarında alan adı sahipliği otomatik olarak doğrulanır.

DV SSL sertifikaları, en hızlı ve kolayca satın alınabilen sertifikalardır. Kimlik doğrulaması, yalnızca başvuru sahibine ait web sitesinin sahibi olduğunu doğrulayan otomatik bir süreçle yapılır. Kişisel bir web siteniz veya blog siteniz varsa, DV SSL ile hızlıca güvenli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. OV SSL “Kurumsal Doğrulama” sertifikalarında, kimlik doğrulaması için gerçek bir kişiye ihtiyaç vardır.


Evet, OV SSL sertifikanızın güvenle hazırlanması ve teslim edilmesi için bazı belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir.
Gerekli belgeler; imza yetkilisinin imza sirküsü veya imza beyannamesi, faaliyet belgesi veya sicil gazetesi, vergi levhası, imzalayan kişinin kimlik fotokopisi.
yardım masası

Size yardımcı olmak isteriz.

İhtiyacınız konusunda emin olamadığınız noktalar mı var? Fiyat konusunda aklınıza takılan detaylar da olabilir.
Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için bizden hizmet almak zorunda değilsiniz.