RS Başlangıç

Linux OS
40 GB disk alanı
SINIRSIZ Trafik
250 adet E-Posta Adresi
25 adet
Alan Adı
SINIRSIZ Alt Alan Adı
25 adet MySQL
veritabanı
5 adet MS-SQL veritabanı
Kolay, anlaşılır yönetim paneli
7/24 izlenen ağ altyapısı
DDOS koruması

8,99$*

Satın Al

*3 yıllık satın alımda ödenecek aylık bedel.

RS Standart

Linux OS
100 GB disk alanı
SINIRSIZ Trafik
1.000 adet E-Posta Adresi
100 adet
Alan Adı
SINIRSIZ Alt Alan Adı
100 adet MySQL
veritabanı
20 adet MS-SQL veritabanı
Kolay, anlaşılır yönetim paneli
7/24 izlenen ağ altyapısı
DDOS koruması

16,99$*

Satın Al

*3 yıllık satın alımda ödenecek aylık bedel.

RS Kurumsal

Linux OS
250 GB disk alanı
SINIRSIZ Trafik
SINIRSIZ E-Posta Adresi
SINIRSIZ 
Alan Adı
SINIRSIZ Alt Alan Adı
SINIRSIZ MySQL
veritabanı
50 adet MS-SQL veritabanı
Kolay, anlaşılır yönetim paneli
7/24 izlenen ağ altyapısı
DDOS koruması

24,99$*

Satın Al

*3 yıllık satın alımda ödenecek aylık bedel.

Microsoft MSSQL, .NET veya ASP.NET kullanıcısı mısınız?

OV SSL PLANLARI.

OV SSL sertifikası ile web sitenizi ve müşteri verilerinizi koruyun, özgün olduğunuzu gösterin..
Planları İncele

Neler Sunuyoruz?

1993 yılından beri DorukNet tecrübesi ile internetteki varlığınızı oluşturmanız için tüm bileşenleri tek bir platformda sunuyoruz.

Veri Merkezi

VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ

İstanbul ve Antalya'da yer alan veri merkezlerimiz ile barındırmadan kiralamaya, yönetilebilir hizmetlerden izleme servislerine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri, uygun maliyetlerle kapsamlı biçimde sunuyoruz.

Erişim Hizmetleri

ERİŞİM HİZMETLERİ

Şirketiniz için ihtiyaç duyacağınız internet servisleri, noktadan noktaya internet veya kablosuz internet erişimi gibi tüm servisler için anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Güvenlik Hizmetleri

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik taraması, anti virüs, genel çatı koruması... DorukNet, ihtiyacınıza dönük tüm güvenlik çözümlerini, kapsamlı biçimde anahtar teslim sunuyor.

Sık sorulan sorular


Web hosting, web sitenizin internette erişilebilir olmasını sağlayan dosyalarınızın saklandığı, güncel teknolojilerle kapsamlı özelliklere sahip bir alandır. Bu alanı kullanabilmek ve web sitenizi yayınlayabilmek için, bir alan adınızın da olması gerekir.

Web hosting planlarının çalışmış olduğu işletim sistemlerini ifade eder. Linux tabanlı bir web hosting planında, PHP veya MySQL gereksinimi duyan tüm uygulamaları, DorukNet sunucularında %100 performansla, süper hızlı Flash depolama alanlarımızda kullanabilirsiniz. Windows tabanlı web hosting planı ise, beklendiği üzere Windows işletim sistemi üzerinde çalışır. Bu tip hosting planlar, Windows tabanlı ASP, ASP.NET veya MSSQL gibi uygulamalar için kullanılmaktadır.

Uzun zamandır, hiç bir ücret ödemeden hem kendiniz hem de işleriniz için ücretsiz e-posta adresi sunan bir platform kullanıyor olabilirsiniz. Ancak sabırla büyüttüğünüz markanızı ve işinizi de size özel bir e-posta adresiyle kullanmanız oldukça önemli.

Müşterilerinize benimmarkam@ücretsizeposta.net e-posta adresinizi vermek yerine, bilgi@benimmarkam.com e-posta adresini vermek, sizi hiç beklemediğiniz bir seviyede güvenli bir seviyeye taşır. Potansiyel kitleniz, size özel bir e-posta adresi üzerinden iletişim kurmaya daha çok yatkındır. Kurumsal bir e-posta hizmetiyle birlikte, anti virüs ve anti spam gibi posta kutunuzu güvenle koruyacak ek hizmetlere, ücretsiz olarak sahip olursunuz.

DorukNet, kurulduğu günden bugüne kesintisiz olarak sunduğu Profesyonel E-Posta hizmetini, oldukça uygun maliyetlerle ve bilinen tüm e-posta istemcileriyle çalışacak şekilde sunuyor. Dilerseniz internet tarayıcınızdan da size özel e-posta kullanıcı arayüzüne erişebilirsiniz.

Elbette.

DorukNet'ten sahip olacağınız bir alan adıyla, işinizi ve markanızı dakikalar içinde kurabilirsiniz. DorukNet, yeni girişiminiz için size ilham verecek 500'ün üzerinde alan adı uzantısı sunuyor. Ayrıca size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak "Hosting Satış" ekibimiz, belge gerektirebilecek her türlü alan adı için birebir destek verebilir, tüm sorularınızı cevaplayabilir.

Bulutta yer alan sistemleriniz için DorukCloud planlarımızı incelediniz mi?

yardım masası

Size yardımcı olmak isteriz.

İhtiyacınız konusunda emin olamadığınız noktalar mı var? Fiyat konusunda aklınıza takılan detaylar da olabilir.
Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için bizden hizmet almak zorunda değilsiniz.