WordPress Ekonomik

1 adet WordPress web sitesi
Ücretsiz alan adı1 
1 adet ücretsiz e-posta2

10 GB disk alanı
Aylık 25.000 ziyaretçi için uygun3
1 adet MySQL
Sınırsız alt alan adı
Yedekleme
LiteSpeed

Kolay, anlaşılır yönetim paneli
Otomatik eklenti kontrolü

6,38$ / ay

3,59$ / ay*

%43 İNDİRİM

* 2 yıllık satın alımda en düşük aylık fiyat

Satın Al

WordPress Profesyonel

1 adet WordPress web sitesi
Ücretsiz alan adı1
1 adet ücretsiz e-posta2

50 GB disk alanı
Aylık 100.000 ziyaretçi için uygun3
2 adet MySQL
Sınırsız alt alan adı
Yedekleme
LiteSpeed

Kolay, anlaşılır yönetim paneli
Otomatik eklenti kontrolü
Test sitesi

7,98$ / ay

4,49$ / ay*

%43 İNDİRİM

* 2 yıllık satın alımda en düşük aylık fiyat

Satın Al

WordPress Limitsiz

5 adet WordPress web sitesi
Ücretsiz alan adı1
1 adet ücretsiz e-posta2

Sınırsız disk alanı
Sınırsız ziyaretçi için uygun3
Sınırsız MySQL
Sınırsız Alt Alan Adı
Yedekleme
LiteSpeed

Kolay, anlaşılır yönetim paneli
Otomatik eklenti kontrolü 
Test sitesi

12,78$ / ay

5,31$ / ay*

%43 İNDİRİM

* 2 yıllık satın alımda en düşük aylık fiyat

Satın Al


* 3 yıllık satın alımda ödenecek aylık bedeli gösterir. Yenileme döneminde güncel fiyat üzerinden planınızı yenileyebilirsiniz.
12, 24 ya da 36 aylık plan için, satın alım süreniz boyunca COM.TR uzantılı alan adı ÜCRETSİZ olarak sunulur. Yenileme döneminde, güncel fiyat üzerinden alan adınızı yenileyebilirsiniz.
2 1 adet 10 GB kotalı e-posta ücretsiz olarak sunulur. Daha fazla e-posta kutusu için kullanıcı panelinizden satın alabilirsiniz.
3 Bu planın sağlıklı çalışması için uygun ziyaretçi sayısını gösterir. Aşılması halinde, erişim kesilmez ancak yavaşlık olabilir.

Projenize Özel Wordpress Hosting Çözümünü Birlikte Planlayalım


Projenizin hosting ihtiyaçlarını sınırlandırmayın. Projenizine özel hosting planını uzmanlarımız ile birlikte belirleyin, gereksiz masraflardan kaçının.

Wordpress Hosting ihtiyaçlarınızı belirlemek ve teklif almak için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Projenize Özel Wordpress Hosting Teklifi
WordPress Hosting Nedir

WordPress Hosting Nedir?


WordPress Hosting, WordPress altyapısı ile çalışan web siteleri için optimize edilmiş bir hosting çözümüdür. Wordpress web sitelerinin hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için özel olarak yapılandırılmış sunucular ile çalışır. Tamamen WordPress web siteleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Kolay kontrol paneli, otomatik güncellemeler ve otomatik eklenti kontrolü gibi birçok avantajı sayesinde WordPress web sitelerinin hızlı ve kolay bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Neden DorukNet Wordpress Hosting?

DorukNet Teknolojisi ile Sunduğumuz En Hızlı ve Kolay Kullanımlı Wordpress Hosting

WordPress Hosting Tek Tıkla Kurulum

KOLAY KURULUM

DorukNet tarafından size özel sunulan yönetim paneli üzerinden dakikalar içinde Wordpress web sitenizi kurabilirsiniz.

WordPress Hosting Test Sitesi

TEST SİTESİ

WordPress web sitenizin hızlı ve kolay bir şekilde bir kopyasını oluşturun, web sitenizde yapacağınız değişiklikleri yayına almadan önce ücretsiz bir şekilde test edin.

WordPress Hosting Ücretsiz Yedekleme

ÜCRETSİZ YEDEKLEME

Web sitenizde yaptığınız değişiklikler 7 gün boyunca ücretsiz bir şekilde yedeklenir. 7 gün içinde yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz.

WordPress Hosting Lightspeed

LITESPEED

LiteSpeed teknolojisinin sunduğu ön bellekleme ile daha düşük kaynak tüketimi ile daha hızlı WordPress web sitesine sahip olabilirsiniz.

WordPress Hosting Gelişmiş Güvenlik

GELİŞMİŞ GÜVENLİK

WordPress web siteleri, ek güvenlik katmanı ile donatılmış sunucular üzerinde çalışır ve olası güvenlik tehlikelerine karşı 7/24 izleme altındadır.

WordPress

GÜVENLİK ÖNERİLERİ

WordPress Hosting Yönetim Panelinin sunduğu düzenli güvenlik önerilerini uygulayarak, sitenize güvenlik optimizasyonu yapabilirsiniz.

Wordpress Hosting Avantajları Nelerdir?

WordPress Hosting Kendi Web Siteni Oluştur

KENDİ WEB SİTENİZİ OLUŞTURMANIN EN KOLAY YOLU

Wordpress CMS sistemleri arasında kullanımı en basit altyapıdır. Bu nedenle herhangi bir uzmanlık gerektirmeden kendi web sitenizi kolayca kurabilir ve yönebilirsiniz.

WordPress Hosting Binlerce Tema ve Eklenti

BİNLERCE ÜRETSİZ TEMA VE EKLENTİ

Birçok blog sitesi, kurumsal web siteleri ve e-ticaret sitelerinin altyapısı olan Wordpress altyapısında binlerce ücretsiz tema ve eklenti bulabilirsiniz veya çok cuzi miktarlara profesyonel tema ve eklentilerden faydalanabilirsiniz. 

WordPress Hosting Kontrol Paneli

%100 TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Kolay ve Türkçe yönetim paneli ile Wordpress web sitenizi kolayca kurun ve yönetin.

WordPress Hosting Hakkında Sık Sorulan Sorular


DorukNet WordPress Hosting, kendi WordPress web sitenizi kimseye ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay bir şekilde kurmanızı sağlayan bir hosting çözümüdür.
WordPress web sitelerine özel olarak geliştirilmiş WordPress Hosting Yönetim Paneli ile cPanel ya da Plesk panelleri ile uğraşmadan web sitenizi yönetebilirsiniz.

WordPress Hosting, WordPress web sitelerine özel olarak tasarlanmıştır. WordPress Yönetim Paneli ile uzman bilgisi gerektirmeden web sitenizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Web hosting ise tüm web sitelerini barındırabileceğiniz uzmanlık bilgisi gerektiren bir hosting çözümüdür.

DorukNet'in WordPress Hosting Yönetim Panelinizde Plesk veya diğer hosting yönetim panelleri ile uğraşmazsınız. Sadece WordPress sitenizin yönetimi için özel olarak geliştirilmiş WordPress Hosting yönetim paneli ile daha yüksek performans ve daha hızlı güncellemeler yapabilirsiniz.

Yazılımsal süreçler ile uğraşmak istemeyen ve kendi WordPress web sitesini kolay ve hızlı bir şekilde kendi yönetmek isteyen herkes WordPress hosting tercih edebilir.

WordPress Hosting kurulumunuz için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Kendi web sitenizi dakikar için kurabilimeniz ve kolay bir şekilde yönetebilmeniz için tasarlanmıştır.

WordPress ile sektörünüze uygun web sitenizi oluşturabilirsiniz. WordPress altyapısı e-ticaret, kurumsal web siteleri, blog siteleri, vakıf siteleri ve çok daha fazlası için uygundur.